азбесту стельової плитки – потенційні небезпеки та заходи безпеки

Азбест широко використовувався в якості компонента “попкорн” стелю в житлових будинках або у вигляді плитки азбесту стелі. Вона також використовується в якості декоративного спреї на стінах або для звукоізоляції цілей. Тим не менш, з кінця мало місце багато заклопотаність у зв’язку з використанням азбесту плитки стелі через шкідливого впливу частинок азбесту на здоров’я людини.

Небезпеки Азбест плитки стелі

Азбест містить смертельну силікатні волокна, які можуть бути на повітрі застосуванням фізичної сили на плитку азбесту стелі. Волокна при вдиханні утримуються в легені і викликати могутнє легких розладів, таких як мезотеліоми або азбестозі. Навіть якщо стелі азбест, деякі ізоляційні матеріали, як Zonolite використовується в мансардних поверхів, можуть виділяти токсичні рівні азбесту при встановленні стельовим вентилятором або світла. Азбест плитки стелі може містити формальдегіду і такі летючих органічних сполук в якості компонентів. Азбест знайти в стельової плитки, якщо в хорошому стані, не викликає ризику, але пухкий, вологий або розсипчастою азбесту небезпечно. Буріння та вишкрібання такого матеріалу становить небезпеку для здоров’я. У тих випадках, власники будинків повинні видалити азбест плитки стелі або вжити необхідних заходів для запобігання впливу азбесту через азбесту забруднених плитки стелі.

Безпечне поводження з азбестом плитки стелі

Найкраще, щоб уникнути використання азбесту плитки стелі. Однак, якщо ви використовуєте плитки азбесту стелі, ви повинні вжити необхідних заходів обережності, щоб уникнути впливу азбесту. Деякі кроки є:

 Оберіть з низьким рівнем викидів стельова плитка сертифікована поважної організації, як Greenguard екологічного інституту.

 Використовуйте пористої плитки стелі, що пастка запахів і хімічних речовин випромінюється потенціалу.

 Установка стельової плитки в будівлі, всього після фарбування підлоги або іншої подібної робота закінчена. Це запобігає стельова плитка від поглинати і утримувати хімічних речовин і органічних розчинників.

 утилізації старих стельових плит у нових програмах.

 наймати професіоналів для відновлення азбесту плитки стелі, поки вони дотримуються норм і правил безпеки. Уникайте шліфування й сухої шліфовки підлог азбесту.

 Дотримуйтесь вологе видалення, або використовуйте колодки стирання нижче 300 оборотів в хвилину, щоб уникнути впливу.

 Повідомляйте про будь зламаних плиток стелі санітарного стану навколишнього середовища та Департаменту безпеки.

Файл звіту впливу на працівників протягом 24 годин або якомога швидше з гігієни навколишнього середовища та Департаменту безпеки у разі випадкового контакту з азбестом.

Пам’ятайте! Незначні впливу азбестових волокон може викликати захворювання легенів, азбестоз або мезотеліоми. Таким чином, це краще, ніж потім шкодувати.