в приміщенні кольору продати свій будинок

Як тільки вони йдуть у двері, потенційні покупці будуть тонко впливом квітів з кімнат. Цей вплив може бути позитивним або вони можуть бути негативними, і вони більш важливі, ніж ви думаєте. Деякі люди навіть стверджують, що складні кольори привертають багатих і освічених людей, в той час як прості кольори привертають людей більш низьким рівнем освіти і доходу. Я не знаю про цю останньої частини, але я знаю, що дає деякі думки, щоб ваше прикраса схемою зробить ваш будинок більш привабливим для покупців житла. Ви хочете, щоб люди уявляють себе, що живуть у вашому місці, коли вони йдуть через ці двері. Ви можете зробити це шляхом координації вашої колірній гамі, щоб направляти їх на кращі продажу вашого будинку очки.

Екстер’єр: Взяти до відома ваші колір кузова. Якщо ви можете підібрати колір і повторити його по всьому будинку, вона створює атмосферу гармонії. (Це допомагає, якщо зовнішність привабливий колір!)

Кухня та їдальня:

Подумайте їжі. Прийому їжі відчуваєте себе найбільш природно, коли пофарбовані “їжа” квітів. Подумайте коричневий кави, жовтий яєчні жовтки і зелень овочів. Спробуйте більш темні відтінки, яку ми пов’язуємо з багатими кольорами здорову їжу. Є багато квітів, що їжа справила їх імена, як і сливи, зелений лайм, апельсин, банан жовтий, рожевий грейпфрут, вишня червона, чорниця, які допоможуть вам вибрати колірну схему.

вітальня:

Це дійсно залежить від розміру кімнати і де ви хочете, щоб вести очей покупця. Світлого кольору (можливо, більш легка версія колір кузова) допомагає зробити менше вітальню більш просторою. Більш темний колір може зробити це, здається менше або применшити роль незвичайним кутом. Теплий відтінок може зробити вітальню здається більш затишним і привабливим.

Ванні кімнати:

Білий завжди популярний вибір, але так як це, швидше за все, вже присутні в світильники, занадто багато він може створити стерильну атмосферу. Світлий відтінок синього або зеленого тут добре, так як він додає колір в той же час надаючи образу чистоти.

Спальні: Багатий, приглушені сині, зелені та червоні деяких може зробити спальню, здається затишною і приємною. Однак, для продажу, нейтральні кольори є відмінним вибором. Вони заспокоюють і занижена, який допомагає потенційним покупцям легко побачити, як кімната може відповідно до своїх смаків.

Було відзначено, що теплі кольори допомагають продавати будинки в холодному кліматі, і навпаки. Це може допомогти вам, якщо у вас виникли труднощі вибору між квітами.

Кольори можуть допомогти принести додому разом і зняти акцент аспекти будинки, які можуть бути відлякати потенційного покупця. Однак ефективне застосування кольору до продавця, щоб з’ясувати, кращий колір, щоб показати їх інтер’єр будинку.