економічно ефективною альтернативою стільниці зворотний осмос фільтри для води

Прилавок фільтри зворотного осмосу води є економічно ефективним варіантом для очищення води. Ці системи працюють в будь-якому місці від п’ятдесяти до трьохсот доларів. У порівнянні з ціною покупки пакета бутильованої води щотижня або частіше, що закінчується вартістю як мінімум двадцять п’ять доларів на місяць, п’ятдесят доларової системи окупає себе протягом, щонайбільше, термін два місяці. Крім того, є зручний тим, що очищена вода прямо в кран, замість того, щоб піти в магазин для того, щоб бути впевненим у воду використовується.
зворотного осмосу фільтрації води
Прилавок фільтри зворотного осмосу вода використовується мембрана, яка має мікроскопічні отвори в ній. Ці отвори дозволяють тільки молекули води, щоб пройти до іншої сторони, що дозволяє очищеної води. Хімічні речовини, метали і мінерали попастися в мембрані, так що забруднюючі речовини бур’яни.
Приємна особливість з стільниці фільтри зворотного осмосу вода є те, що вони можуть бути підключені за окремими без допомоги сантехніка. Ці системи підключити до крана замість того, щоб бути підключені до водопроводу під раковиною, так що людина з загальними інструментами сім’я може легко підключити систему і почати роботу.
Крім того, резервуар для стільниці фільтр зворотного осмосу води займати значно більше води, ніж глечик або інші портативні фільтри зворотного осмосу води, так що він підтримує стабільні поставки чистої води для всієї родини у використанні.
інші типи фільтрації
Є два типи систем фільтрації води, які були на ринку найдовший і є найбільш поширеними. Одним з них є фільтрація водопоглинання системи, в якій вуглець або вугілля використовується для поглинання забруднень з води.
Ця система відмінно підходить для видалення речі, як хлор, які роблять смак води погано, і іноді використовується в поєднанні з систем зворотного осмосу фільтрації для видалення хлору з води, перш ніж вона входить до блоку, такі як стільниці осмосу фільтри для води зворотного. Мембрани в фільтри зворотного осмосу, чутливі до хлору і можуть бути пошкоджені його, зменшуючи їх життя.
Інший тип фільтрації, який є спільним є мікрофільтрації блок, який відфільтровує піску, бактерій та інших твердих частинок з води, в тому числі Giardia. Ці пристрої використовуються для дуже популярною як кемпінг фільтри, іноді в парі з системами поглинання, щоб видалити стільки забруднює якомога далі від води на кемпінгу.