захистити штормові вікна з жалюзі ураган

Більшість людей ніколи не здаватися ураган жалюзі другий думки (набагато менше першою думкою). Враховуючи недавню історію катастрофічні урагани, не кажучи вже про велику шкоду, що послідував, має сенс принаймні розглянути їх, якщо ви живете в географічному регіоні, де урагани дуже реальна можливість.

Ці типи жалюзі легко встановити самостійно, або ви можете найняти професіонала, щоб зробити це. Вони забезпечують захист від сильних вітрів, які розбивають вікна та завдають шкоди власності. Оскільки штормові вікна є слабким областей будинку структури, вони потребують додаткового захисту, що ці жалюзі може забезпечити.

Кращі жалюзі для вас є ті, які відповідають вашим потребам. Якщо вони не були встановлені в процесі будівництва будинку, вони прості в установці пізніше. Якщо ви знаходитесь на бюджет, ви можете зробити прості відтінки від фанери. Вони не є оптимальними, але вони можуть працювати в крайньому випадку. Вони складаються з простий шматок фанери, з кронштейнами, які кріплять їх до віконної рами. Якщо ви не в змозі управляти відкриттям і закриттям жалюзі, ви можете отримати акордеон типу жалюзі або тих, з автоматичною подачею. Як правило, кращим типом будуть ті з сталевих панелей. Вони забезпечують кращий захист, ніж фанера, наприклад, але вони значно дорожче.

Установка панелей шторму Сталева двері вимагає установки С-подібний треків навколо вікна, що панелі скотитися. Цікава особливість є захистом, яку вони надають. Con є те, що вони повинні бути збережені, коли вони не використовуються. Акордеон віконниці постійно встановлений на вікні, і зберігати в безпосередній близькості від вікна, коли він не використовується. Деякі Жалюзі рулонні вниз над вікном, і зберігайте в коробках корпусі над вікном, коли вони не використовуються.

Коли ураган ударів, він не розрізняє. Він посилає сміття літаючих всюди, через цілі міста, які зазвичай ламає вікна і завдає нищівних втрат власності на все на своєму шляху. Як тільки вікна розбиті, структура стає тиск. Як тільки тиск піднімається зсередини, з вітром, що дме через нього, поза поривами вітру над верхній частині будинку, і створює всмоктуючий яка може порватися дах будинку. Як правило, після цього моменту, структура руйнується повністю.

Незалежно від вашого вибору, як тільки у вас встановлені жалюзі, ви будете мати, що додатковий комфорт і безпеку, яка поставляється з знаючи, що ви вжили заходів, щоб захистити свій будинок від можливої ​​шкоди у майбутньому.