зберігання солярії ціни на низькому рівні

Згідно Науру. (Національна асоціація Модернізація промисловості). солярії може погасити більше 70% своїх інвестиційних витрат. Не погано, якщо врахувати, що солярії ціни можуть варіюватися від від $ 12,000 – $ 70,000 (включаючи вартість матеріалів і робочої сили).

Усереднення вартості солярії

Зламався. вважається, що середній солярії працює на частоті близько $ 10,400 в матеріалах. з $ 1500 на матеріалах побудувати палубі або фонд і $ 270, щоб побудувати сходи. Додати в підлогу і покрівельних систем, і ви дивитеся на цінник десь в районі $ 13.500-$ 14.000 доларів.

Другим за значимістю фактором, що майже так само важливо, як перший-це вартість праці. Тільки праця сам заряд для підготовки солярії складе порядку $ 10,000. Тоді буде близько $ 1650 у праці на палубу і $ 200 – $ 250 для сходів. Один раз. знову факторингу витрат на оплату праці для підлог і покрівлі. кількість земель в районі $ 12,000.

Введення двох чисел на матеріали і праця разом ставить загальну вартість за найскромнішими $ 25,000. Це число, звичайно, подорожувати вгору і вниз за шкалою в залежності від використовуваних матеріалів. Очевидно. кращі матеріали, використовувані в будівництві вашого солярії. Чим вище ціна буде, коли все сказано і зроблено. Намагаючись заощадити гроші, використовуючи менш дорогі матеріали. Тим не менш. не завжди має сенс. Як кажуть: ви отримаєте те, що ви платите.

функцій, які збільшують вартість вашого солярії

Ваша солярії може бути виготовлена ​​з алюмінієвих матеріалів з енергоефективними зовнішні та внутрішні і термічно зламана панелей або для більш класичному стилі. Ви можете побудувати його з дерев’яних панелей і балок.
Є ряд доповнень, які дадуть вашій солярії зовнішнього вигляду, які відповідають інтер’єру Вашого дому та екстер’єру. Вінілові одягнені солярії передасть грузинським або вікторіанський погляд типу консерваторії. Опцій, таких як розсувні скляні двері і вікна з подвійними замками і захистом від дітей ручки забезпечують заходи безпеки вашої солярії.

Інвестиції в ваш солярії

Стиль також визначить вартість вашого солярії. Різні конструкції даху, таких як собор. солярій. зимовий сад або Каліфорнії всі мають різні цінові діапазони в залежності від кількості матеріалів, що використовуються в їх будівництві. Кожен стиль також має ряд додаткових оновлень в своїх системах вікно, яке може бути корисно або просто спосіб зробити ваш простір тільки, що набагато більш унікальним.