очищення і відновлення методами для додання вашим старим, брудним і пом’ятий меблів нове життя

Стара дерев’яна меблі, таку як стільці, столи і скрині може часто роками в тому ж місці збору пилу і постійних падінь і пом’ятий. Отже, після того, як частина перейшла до іншого власника, або був заново відкритий після переїзду, як правило, найкращий час, щоб подумати надавши йому деякі турботи та уваги для того, щоб переконатися, що він розтягнеться ще на 50 років, і як і раніше вписується в решті частини вашого інтер’єру дизайну. У даній статті розглядається те, що я вважаю дві ключові функції, для додання вашим меблів нове життя.

Очищення є першим кроком для будь-якого виду меблів обслуговування. Залежно від стану частин, після чого Ви тоді будете в змозі прийняти рішення про те будь необхідна подальша робота. Дивлячись на шматок, цілком імовірно, що деякі частини будуть темніше і grimier порівнянні з іншими. Це викликано дрібних частинок бруду і пилу знайти свій шлях у тріщини, зерно і деталізація дерева – і часто загострюється, якщо частина піддалася повторному Полірування і нанесення воскового з плином часу.

Терпіння і турботи є ключем до очищення меблів добре. Кращі інструменти для роботи є: м’які тканини, зубні щітки, загострений шматок дюбеля, і дуже тонкий (# 000) дротяної мочалки. Багато очищувачі меблів також існують на ринку, а також мила, які часто на основі рослинної олії (будьте обережні, щоб не переплутати рішення занадто швидко, хоча). Використовуйте для видалення вовни жорстка воском і полірування, але будьте обережні і не прагнемо, щоб вимити його. Зубна щітка і дюбель гарні для того, щоб в тріщини і затишних куточків.

Якщо ви хочете, ваш наступний кращий крок може бути спрямовані на відновлення Вашої частини. Якщо на цій стадії ви виявляєте, прибрали деякі райони занадто енергійно, це може бути варто використовувати затемнення рішення повернути первісний колір заготовки. Для білого сліди, залишені водою на полірованих дерев’яних поверхонь, крихітне кількість денатурованого спирту може працювати там, де стандартним засобом меблів немає. А якщо і це не допомагає, спробуйте золи і рослинного масла вставте таким же чином.

Маркс так серйозно, як вм’ятини повинні ставитися по-різному. Якщо вони дрібні, спочатку спробуйте підвищення ушкоджень. Якщо поверхня частина закінчена вам необхідно використовувати деякі дрібним наждачним папером, щоб підготувати область, а якщо деревина м’яка вм’ятина, можливо, буде потрібно трохи більше, ніж кілька крапель води просоченої і залишали на ніч. Якщо це не працює, змочіть тканину і нанесіть на шматок – тоді використовувати теплою праскою. Якщо і це не викликає вм’ятина, більш професійне видалення лікування може бути необхідно.