три типи газових камінів

Один з найкрасивіших і практичних способів, щоб прикрасити декору Вашого будинку є з додаванням газовий камін або каміни, якщо ваш бюджет дозволяє.

Сьогодні, газові каміни є в кожному стилю і розміру можна уявити, щоб відповідати всі Ваші прикрашати потреби або примхи. Від класичного мармуру сільський дерева, ви можете знайти все це в газовий камін.

І камінів сьогоднішньої розроблені, щоб виглядати в точності як дров’яні каміни в комплекті з журналами і реалістичним полум’ям. Так що вам не доведеться турбуватися про скорочення атмосферних кути при виборі газового каміна.

Є три типи газових камінів в тому числі топ вентильований, прямий вентильований та вентиляційні менш камінів. Типу ви виберете, залежатиме в основному на будівництво вашого будинку і як ви плануєте використовувати свій газовий камін.

Топ вентильований газові каміни виводяться через існуючий димохід або через знову встановлений вентиляційну трубу, яка йде через стелю. Ці каміни більш популярні в нових конструкціях або будинків для однієї історії зі зрозумілих причин. Топ вентильовані каміни, як і інші газові каміни, може бути оснащена пультом дистанційного управління, термостатування і повітродувки особливості. Залежно від вашого вибору, ці каміни коштувати від $ 600 до $ 2500.

Пряма вентильовані каміни виводяться прямо через стіну прямо над каміном. Це дає вам багато варіантів, коли справа доходить до розміщення ваших газовий камін, і ця структура також вентиляції всмоктує свіже повітря з вулиці, які будуть використовуватися в процесі горіння щоб повітря з будинку не використовує ваш камін. Пряма вентильований газові каміни також дуже простий в установці. Будьте готові витратити від $ 1000 до $ 2500 на цей тип каміна в залежності від вашого смаку і бюджету.

Vent менше газові каміни не вимагають ніяких вентиляційних отворів, але приходять з певними обмеженнями. Хоча ці каміни можна розмістити практично в будь-якому місці, навіть безпосередньо до стіни, вони рекомендуються тільки для випадкових, на якому були присутні і додаткового використання.

Якщо ви не плануєте використовувати ваш камін в якості основного джерела опалення або коли ви знаходитесь далеко від дому, вентиляційні менш камін може бути ідеальний варіант для вашого будинку. Цей тип газовий камін є також найменш дорогим за цінами від $ 400 до $ 1500.

Так що якщо ви шукаєте для цього прекрасну частину акцент для Вашого інтер’єру, можливо, газовий камін буде робити свою справу. Уявіть собі, що володіють елегантні різьблені, приголомшливо красивий камін в комплекті з мармурової мантії, і ви не повинні упакувати будь-якої деревини. Просто повернути ручку, і насолоджуватися теплом, комфортом і красою, що газовий камін може принести.