шість речей, які потрібно звертати увагу при спробі найняти електрика для ремонту або установки

Будучи домовласник або власник бізнесу поставляється з великою кількістю головні болі, помилок і проблем, які можуть значно погіршити і зменшити досвід для навіть серцеві душі. Ще гірше те нинішній економічний клімат, який заважає всі сторонні витрати, змушує багатьох людей відкласти настільки необхідний ремонт і технічне обслуговування, поки фінансові часи не краще. На жаль, будинки і споруди справи до нинішніх економічних умовах, і вони повинні бути в справному стані протягом усього року. На півдні, особливо, вкрай важливо, що капітальний ремонт і технічне обслуговування виконуються.

Для електриків, Атланта може бути почасти bellweather про те, як добре йдуть справи в цілому, по всій країні. Це допомагає при спробі укласти контракт послугами електрика що використовувати в якості критеріїв відбору.

Ось шість критеріїв.

отримати рекомендації від друзів і сім’ї

Один з найпростіших способів, щоб почати це попросити друзів, родичів, колег, сусідів та інших за переходи по електриці, що будь-який, можливо, використовували, і що зробив гарну роботу.

скласти список принаймні шість перспективних електриків

Спробуйте скласти список принаймні шість перспективних електриків, а потім заглянути в кожну з них для різних речей. Потім викличте кожного з них, запитайте їх, якщо вони приймають на будь-яких нових клієнтів або робочих місць, і коли вони можуть бути доступні, щоб прийти і дати вам цитату.

перевірити їх з Better Business Bureau

Після внесення первинного контакту, йти вперед і перевірити кожен з електриків Атланті може запропонувати Вам з Better Business Bureau. Better Business Bureau є великий ресурс, щоб з’ясувати, чи є конкретна компанія або постачальник послуг має хорошу історію, велику історію або поганою історії у своїй сфері діяльності.

отримати посилання для кожного з них

При першій зустрічі кожен потенційний електрику для первісною ціною, попросіть рекомендації від попередніх робіт. Вони не повинні мати ніяких проблем надати Вам цю інформацію. Якщо вони це зроблять, будьте обережні з використанням їх послуг.

перевірити їх повноваження та сертифікати

Потім перевірте з державного правління, щоб побачити, якщо кожен електрик належним чином ліцензовано і сертифіковані для роботи.

переконайтеся, що кожен з них має досвід роботи з типом роботи, яку потрібно зробити

І, найголовніше для вас, щоб дізнатися, скільки випробувати кожен електрик як він відноситься до типу роботи, що вам потрібно зробити.