Внутрішнє фарбування 5 трюків, щоб успішної роботи

Внутрішнє фарбування. Деякі домовласники смакувати шанс отримати в свої руки брудні, і нехай їх творчих прапор летіти. Інші воліють визнати, що вони мало знають про прикраси і було б краще покласти їх довіру до професійних художникам. Якщо ви вирішите піти останню путь, ви набагато більш імовірно, щоб придумати результат ви можете пишатися довгі роки. Але якщо ви з тих, який повинен бути практичний, ось деякі прийоми, які можна використовувати, щоб зробити ваш досвід і результати те, що ви можете жити.

підготовка
Не починайте роботу, що інтер’єр картини, не переконавшись, у вас є всі поставки вам потрібно з самого початку. Фарба робочих місць, як правило, робиться краще, коли вони зробили все відразу. Залишивши половину кімнати зроблено в той час як ви йдете в магазин за більше поставок може призвести до нерівномірного появи. Існує також вигода, щоб отримати всі свої фарби змішані одночасно. Там можуть бути тонкі відмінності кольору, якщо у вас є, щоб зробити самостійні екскурсії. Вони не можуть бути видні при порівнянні в банку, але Будь-які невідповідності будуть, безумовно виділяються Після того як фарба висохла на стіні.

дати собі простір
Якщо у вас немає досвіду, фарба може є спосіб отримати всі над усім. Отримати всі меблі з кімнати, ви будете працювати в усунути шанси зруйнувати щось дороге з бризками. Якщо ви не можете видалити все, переконайтеся, що ви покриваєте інші пункти з чимось захисних, як крапля тканиною.

видалити петлі і вимикачі світла
Це також відноситься і дверні ручки, ручки шафи, і інші частини обладнання, які можуть стати на шляху. Якщо ви не хочете, щоб намалювати все того ж кольору, це буде набагато легше взяти цей матеріал і поклав його назад на більш пізніх, ніж намагатися і фарби навколо нього. Ще одне зауваження: живопис все ж колір буде виглядати жахливо, так що не робіть цього також.

носити форму
Ні, вам не потрібно спуститися у вашому місцевому магазині рівномірним і мати пару комбінезонів художника зроблено, але ви не хочете, щоб зробити роботу носити те, що ви дбаєте про, або. Це перегукується з бризки і як легко можна отримати фарбу на всьому протязі всього. Не попадайтеся знають і зруйнувати одну з ваших улюблених нарядів.

не красять від проблеми
Якщо у вас є проблеми з ваших стінах, не використовуйте розпису інтер’єру, як спосіб, щоб покрити їх. Отвори, тріщини та інші структурні проблеми необхідно вирішувати окремо перед першим стосується кольору йти вгору. Якщо ви намагаєтеся, щоб зафарбувати їх, ви просто вітер з кольоровим отвором.