гаражних воріт стоять кілька годин технічного обслуговування кожні рік

Якщо вашою метою є, щоб не витрачати багато грошей на ваш гараж двері, коли вона виходить з ладу раптово, то краще всього постійно тримати його підтримувати. Це означає, перевірки, щоб переконатися, що всі деталі щільно закручений, повинно бути сміття, і добре змащені.

Ви можете виконати щорічні інспекції для забезпечення загальний механізм працює правильно, але ви також можете працювати, щоб підтримувати окремі частини протягом року.

Деякі з найбільш важливих частин двері гаража є доріжок. Ви можете легко перевірити їх на наявність сміття та зайвого пилу, використовуючи кисть, щоб стерти їх або вакуум, щоб позбутися сміття.

Як тільки вони чисті, ви зможете помітити будь-які вм’ятини або плями. Якщо ви помітили які-небудь пошкодження невеликі, зазвичай можна загнати назад у треків правильної форми з гумовим молотком. Тим не менше, основні вм’ятини, швидше за все, вимагають професійного лікування або повної заміни.

Доріжки також повинні бути на одному рівні один з одним, щоб працювати належним чином. Якщо вони здаються кривими, ви можете послабити їх монтажними кронштейнами і злегка постукайте по банці треків на місце. Ще один спосіб переконатися, що вони працюють так, як повинні це додати масло. Ви можете використовувати порошкоподібний графіт або спеціальний спрей для треків.

Справді, гарантуючи, що всі деталі надійно змащені має важливе значення. Ви можете використовувати побутові нафти ролики і петлі на рік, а також будь-який інший компонент двері гаража, що рухається. Пружини повинні бути змащені приблизно в чотири рази в рік.

У той час як мастило-яких деталей, ви також повинні переконатися, що кожен болт і гайка угвинчується в щільно. В іншому випадку двері може бути важко, щоб відкрити або закрити протягом довгого часу, і частини можуть навіть повністю відокремити.

Одним з аспектів обслуговування просто очищення. Мало того, що очищення тримати зовнішність Вашого будинку виглядати привабливо, але вона також може усувають небезпечні елементи з ладу на металі чи дереві. Ви можете використовувати м’яке миючий засіб і м’яку щітку для чищення дверей принаймні, кожен сезон.

Якщо матеріал дерев’яних, ви повинні пофарбувати його приблизно кожні два роки, це ще один спосіб, щоб тримати це виглядає добре. Картина як на всередині і зовні, а також запобіжить деформацію вологи з деревини.

Більшість людей не відкладати гроші, щоб зробити капітальний ремонт на своїх гаражних воріт, і саме тому їх зміст має вирішальне значення. Багато рад з обслуговування тут є економічно ефективними, так як вони дуже дешево або навіть безкоштовно. Очевидно, варто витратити кілька годин на рік на утримання для гаражних воріт.