стельові вентилятори стара школа вчить нові уроки

Підтримання прохолоди в літній час було зроблено набагато простіше в останні роки. Замість того, щоб зберігати холоднокровність з тими старої школи клітинного типу вентиляторів, люди тепер можуть насолодитися прохолодним бризом повітря вічного стельові вентилятори. Звичайно, стельові вентилятори можна вважати “старої школи” себе, як вони спочатку були винайдені в 1886 році Джон і Джеймс Хантер, батька і сина дует. Мисливці створені широко відомі Вентилятор Хантер і Motor Company яких, сьогодні, як і раніше створює свою знамениту фразу стельових вентиляторів.

Вентилятори Мисливця стелі тільки недавно змінив дизайн від їх оригінальної моделі, яка була по суті чавунні дизайн містять важких двигунів і контролюється поясом. Технологія грає важливу роль в дозволяє компанії змінити свої проекти. Насправді, різні спін-офф оригінального дизайну були створені з використанням різних матеріалів
і складається з різних функцій.

Маховик стелі типу вентилятора, використовуються в основному в 1970-х роках, були як правило, зроблені зі скловолокна або пластику і вважалися досить енергоємними. Шестерневого фанатів eiling були досить рідко і були в основному управляється набором передач на двигуні. Ці шестерні буде використовуватися для включення маховика. Є також різні арт-типу стельові вентилятори, які бувають різних моделей, форм і розмірів і використовуються в основному для шоу.

Технологія також змінили спосіб, стельові вентилятори можуть працювати. Наприклад, багато фанатів тепер поставляються з пультом дистанційного керування аплет. Це дозволяє оператору змінювати швидкість і у зворотному напрямку вентилятора після натискання кнопки. Віддалений посилає сигнал датчика, який часто знаходиться в перемикачі корпус або купола.

Стіна управління також в сучасному стилі додають у деякі більш дорогі вболівальники. Контролі стіни, як правило, складна панель з кнопками, які дозволяють користувачеві управляти вентилятором, скільки вони будуть з пультом дистанційного керування. Тим не менше, ці вентилятори, як правило, ще кілька функцій, таких як більше швидкості або функція клімат-контролю.

Нарешті, новий аеродинамічний стиль леза, які ви знайдете на більшість шанувальників вважається досить низьким енергоспоживанням. Ці вентилятори були створені з використанням профілю, а не плоскі панелі зі старих моделей. Зі зростанням популярності стельових вентиляторів, ясно, що технологія, швидше за все, був основним гравцем. Технологія дозволила користувачам насолоджуватися енергоефективних стельові вентилятори, перебуваючи в стані керувати ним з їх
стільці. Хоча нові моделі і конструкції постійно вивчається, ясно, що популярність стельовий вентилятор буде продовжувати рости в майбутньому.