як правильний вибір мармуру або граніту для Вашого будинку

Багато людей вирішили, мармуру або граніту в своїх ідеях домашнього інтер’єру. Ці камені є шанс, визначеної красою наших околицях. Кожна зі своїми текстури та кольору, вони були використані у багатьох наших проектах благоустрою житла. Навіть якщо ці камені красиві, ми мало знаємо про його ним у потрібних місцях в нашій країні? Чи знаємо ми, відмінності, які зроблені з тип каменю до наступного? Тут ми розглянемо деякі з цих різних аспектів кожного каменю.

Граніт є твердий камінь, дуже міцний. Граніт, як правило, зроблені з кварцу і слюди. Цей камінь називається магматичних. Колір і текстуру камінь швидкість охолодження і кількість кварцу і слюди, що в кожній частині каменю.

Плюси і мінуси гранітний камінь
Граніт вважається одним з кращих каменів для використання у вашому домі. Причини цього полягає в тому, що граніт стійка до подряпин. Інші особливості цього прекрасного каменя є те, що він не залишає плям, чіп або опік. Ці є один, що це одна з найбільш часто використовуваних каменів в сучасних будинках. У вас є відмінний колір для них і хороша красою околиць. З гранітної не є загрозою для всіх проблем, таких, як гігієна і здоров’я, оскільки вони регулярно прибираються.

Як і в будь-якому недоліки для використання граніту, це дійсно не погана сторона цього каменю у Вашому домі. З зазначеними вище властивостями, це не дивно, що граніт так популярний серед домовласників.

Плюси і мінуси мармуровий камінь
На відміну від мармуру граніту не стійке до подряпин. Насправді, мармур дуже легко подряпати. Мармуровий також дуже легко фарбувати. Якщо ви використовуєте мармуру в кухонних приміщеннях, то ви хочете бути обережним, як цей вид кам’яних схильна до опіків. Також тепло може зробити великий недолік мармуром. Тепло може також зашкодити чарівність мармуру і всі плями, заснований на цьому камені.

Що професіонали, мармур, це дійсно не про те, що цей камінь дивиться. Гладкість мармуру так чудово, що багатьох відомих скульптур цього прекрасного каменя.

Коли він приходить з одного з цих каменів у вашій ідеї дизайну інтер’єру, є практично необмежені можливості. Багато людей люблять дивитися ці камені в їх кухнях. Лічильник для верхніх і навіть обідні столи і журнальні столики для своєї вітальні. Можливо, частина стіни може виходити з цього кам’яного матеріалу. У ванній кімнаті велике місце, щоб використовувати використання цього прекрасного каменя. Це додасть елегантності та вишуканості у Ваш будинок. Можливостей, які можуть бути досягнуті з цим каменем практично не обмежений, і є прекрасним доповненням до Вашого дому.