Популярність ламінат плитка продовжує стрімко зростати

Завдяки останнім досягненням в стиль і якість в останні кілька років, популярність ламінат плитка різко зросла. Тільки один раз популярні в Європі, підлоги ламінат плитка захоплюють підлогу ринку, швидко стає за замовчуванням вибором для домовласників в усьому світі.

Недавнє дослідження, проведене групою Фрідона показує, що до 2009 року, в США попит на ламінат перевершить інші традиційні вибори майже на 22%. До 2014 року попит на ламінат буде на 39% більше, ніж листяні.

Ламінат попит, за прогнозами, зросте на 15 відсотків на рік, у порівнянні з щорічним темпом зростання попиту в розмірі 4,8 відсотка для інших матеріалів.

Ось деякі з причин того, що багато домовласників вибирають ламінат плитка більш традиційні варіанти:

високий стиль

Ламінат плитка може імітувати всі різні види підлогових покриттів, у тому числі керамічна плитка, керамограніт, і Terra Cotta плитки. Нові низькою і середнім ступенем блиску довести до масштабу погляд на частку від вартості традиційних кахельні підлоги.

У минулому, реалістичний погляд не може бути досягнуто шляхом ламінат плитка. Але розвиток технологій у виробництві та використанні високоякісних матеріалів, привели до такої ж зовнішній вигляд, який був колись досягається тільки з реальною річчю.

висока міцність

Ламінат плитка тепер сильним, міцним і стійким до подряпин форма статі. Інші форми плитки мають набагато меншу стійкість до подряпин. Ламінат буде підтримувати новий вигляд навіть після багатьох років високих трафік додатків. Фарфорова і керамічна плитка просто не може в підметки ламінат, коли мова йде про міцність …

високе значення

Значення підлога ламінат якість не має собі рівних. Домовласники, які вибирають ламінат в порівнянні з традиційною плиткою буде платити частину вартості, як в матеріалах, та встановлення.

Більшість плитки ламінату встановлений за допомогою простої замок клік, що будь-хто може зробити. Вона також може бути встановлений на верхній частині будь чорнової підлоги.

Традиційна плитка, навпаки, повинен бути встановлений на надійне чорнової підлоги (часто вимагають бетонну основу) і вимагає високого ступеня майстерності та праці, щоб зробити належним чином. Така установка робиться рідко на домовласників, які придбали матеріали, але замість цього кваліфікований фахівець, який може коштувати стільки ж (або більше), ніж самих матеріалів.

Враховуючи всі ці логічні і емоційні причини, це не дивно, що продажі ламінат плитка злетіли за останній рік, у той час як продажі традиційних плитки залишаються плоскими.