Походження Підлоговий годинник

Пам’ятаєте ті великі, дерев’яні годинник з довгими і маятники, який видає моторошні звуки? Античні годинник може викликати почуття ностальгії за минулі часи. Почувши годинник збираються дзень-дон може або привести людину до минулого або до часу в майбутньому.

Годинники, незалежно від того, які вони є, завжди були важливим аспектом життя людини. Винахід годинник робить життя легше для людей, які використовували, щоб визначити час, до речі сонячні промені були розташовані в небі. Наші предки могли сказати, що це полудень, коли сонце знаходиться на певній висоті або рівню в небі. Хоча ця система працювала, вона зробила Розповідаючи час неможливо в нічний час або в той час, коли йде дощ.

Механічні годинники, які лунали дзвони щогодини, були винайдені в 1300-х роках. Тим не менше, ці годинники були настільки примітивними вони не мали хвилинною стрілками або особи, які можуть легко визначити час шляху годинник роблять в даний час. Відкриття стиснута пружина в 1400-х роках стало можливим існування меншого години і навіть годинник. Це було в 1600-х, коли маятник годин був винайдений Християн Гюйгенс. Тим не менш, маятниковий годинник і раніше вважається неточним.

Таке було прагнення британського парламенту для годинника, які могли б точно визначити час, що грошова винагорода чекає на всіх, хто міг створити годинник, які можуть бути використані навіть для навігації. Нарешті, точні годинники були винайдені і люди знову змогли орієнтуватися і працювати, знаючи, що їх годинник говорили їм у потрібний час.

Одні з годинника, які стали відомі є дідусем годинник. Цей годинник, як відомо, за те, що твір мистецтва саме по собі, укладений у вежі корпусі і має довгого маятника. Пам’ятайте, що в минулі часи, тим більше маятник на годиннику було, тим більше точним часом. Дід годинник зазвичай вимірюється на високому рівні, як мінімум, шести футів зростанням, і башта з деревини листяних порід і скла.

Дід годинник насправді ставиться до пів години зберігаються в George Hotel в Англії, що належить двом братам. Смерть одного з братів призвела часу несправність підлогу годинник. Коли годинник почав обвалюватися, коли другий брат помер, годинник ніколи не відновлювалася. Це був той же годинник, які надихнули пісні “Мій дідусь годинник”, що складається з робіт Генрі Клей в 1875 році і написав після того як він зупинявся в готелі Джордж і дізнався історію про двох братів.

Більшість годинник діда є годинах з боєм. Годинах з боєм, як Великий годинник Бен у Лондоні, є годинник, які роблять звук гонгу в кожну годину.