Слово на віконних покриттів

Колись давно, віконних покриттів служили більше цілей, ніж просто декоративні. Вони використовувалися, щоб блокувати світло, холод і спеку. З появою технології вікна краще, вони стали менш утилітарно, більш декоративних покриттів вікна.

Для деяких термінів “штори” і “штори” використовуються як синоніми, але є різниця. Штори є більш формальний з двох. Вони як правило, довжиною до підлоги і використовувати стрижень гака і системи. Потягнувши шнур відкриває і закриває їх. Штори, з іншого боку, більш неформальний. Вони зазвичай на стрижні, а також, але вони відкриваються і закриваються при натягу тканини в потрібному положенні.

Існує три типи цих вікон, панелей, кафе і багаторівневого кожен з яких обслуговує різні цілі в домашньому дизайні.

1) Тип панелі просто прикріплені до тканини натяг стрижня гаки, кільця або вкладок. Вони можуть висіти на стрижні на або поблизу верхньої частини вікна. Вони як правило, спостерігається у всіх кімнат у будинку, за винятком кухні. Ви можете побачити їх в парі з жалюзі або фіранки для більш повного погляду.

2) У кафе типу підвішений стрижень, який ділить вікно по горизонталі. Таким чином, верхня половина вікна голе. Швидше за все ви будете бачити ці на кухні або в їдальні випадково.

3) багаторівневого типу є свого роду поєднання між панеллю і кафе. Думайте про це як кафе на дно з обшивкою зверху. Обшивка виготовлена ​​з того ж матеріалу, кафе і звужується на кожній стороні, щоб перекривати сторін нижньої частини кафе.

Існують три основні довжини.

1) підвіконня довжиною висить прямо на підвіконня. Він може почати на висоті кафе або висоти панелі.

2) нижче-підвіконня довжиною є саме це: він висить трохи нижче нижнього корпусу у вікно.

3) довжина підлоги висить прямо над підлогою.

Вони також доступні в підкладці або без підкладки стилів. Вони можуть служити в якості бар’єру для холодного і / або світла. Вони можуть мати третій шар, званий “інтерлайн”, яка розроблена, щоб допомогти тримати в холодній при установці на протязі вікна.

Більшість людей думають про них, як акцент дизайну будинку, але є багато інших застосувань для віконних покриттів. Вони допомагають зберегти сонце і його промені проникаючого від несприятливого впливу меблями та обладнанням. Вони також забезпечують конфіденційність.

Тепер у вас є уявлення про те, ці типи обробки вікна та їх індивідуальні особливості та переваги, ви можете зосередитися на виборі стилів і квітів, які працюють на Вас.