використовувати стільникові відтінків для ідеального дому

Стільникові відтінки є ідеальним способом залишити свій номер прохолодно влітку й тепло взимку. Ці відтінки стільникові типи відтінків, і ви навіть можете керувати світла, що потрапляє в кімнату. Ви отримуєте повну конфіденційність, використовуючи його і в той же час дозволяють світло в кімнаті. Хіба це не дивно!

Вони дуже компактним і легким. Вони утворюють перетин соти форми і пастку повітря для максимальної ефективності використання енергії та зменшити звук у випадку, якщо ви залишаєтеся в районі високих децибелах. Відтінки доступні в різних текстур і ткані і ні ткані. Вони доступні в одиночних камерах, двомісні та тримісні конструкції клітини. Є багато видів тканин на вибір. Існують різні розміри складки теж для різних бюджетів. Мовляв, якщо ви знаходитесь на бюджет, то ви повинні піти на плісировані типів.

Є сорти квітів, щоб відповідати кольорам ваших стін. Відтінків виконані з поліестеру і тому ви можете легко зняти їх і промити, щоб очистити їх. Відтінки так дуже прості в обслуговуванні і колір не працює. Вони кольору швидко. Різні види тканин дозволяють різним кількістю світла у вашій кімнаті. Вони вогнезатримуючі теж.

Для чіткого уявлення про зовні, ви можете витягнути їх так, що вони складають високі на самому верху. Вибір за вами, що, скільки світла і приватного життя, ви хочете.

Ізоляція, вартості та здатності блокувати відблиски залежить від кількості клітин ви використовуєте. Ви можете мати три типи клітин у вашому відтінків – одиночні клітини, клітини подвійний або потрійний клітин. У вас також є можливість вибору з 3/8 “або 3/4” високий клітин. Всі клітини забезпечують конфіденційність. Ваші клітини повинні бути розміром 3/4 “, якщо вікна великі. Для кращого енергії – ефективний результат, ви можете використовувати великі клітини (соти), які мають більш статичний повітря. Ви повинні змішувати клітини – розміром в приміщенні, краще виглядати. Але всі відтінки в приміщенні повинна бути такого ж розміру.

Ви можете вибрати один з двох популярних варіантів для шнура петель. По-перше, безперервний петлі шнура, як легкий підйом, легко Up – вони підходять для підйому важких відтінків легко. По-друге, знизу нагору або зверху вниз для зниження верхньої частини тіні замість нижньої, що дозволяє краще конфіденційності, а також дивитися зовні.

Багато стільникових відтінки можуть бути оснащені електроприводом з пульта дистанційного керування. Ціни також дуже доступним. Вони в основному використовуються для поза досяжністю вікна або в засобах масової інформації, а іноді і номери для розкоші. Вам не потрібно ніякої спеціальної проводки для цього, тому що він управляється батареї типу АА, які тривають рік, а також може бути легко замінений.