найму підрядника будинку

Чи були у Вас проблеми з підрядником вдома? Ви не самотні. Один мій знайомий виплатив понад сім тисяч доларів, щоб його дах відремонтовано, тільки щоб він витік наступного разу йшов дощ. Підрядник зробив виправдання, але ніколи не робив річ про це – і мій друг був адвокатом! Щоб подібних ситуацій менш імовірно, уникати наступних помилок при наймі підрядника.

1. Не будучи чітко уявляти, що ви хочете. Коли ви не знаєте, що ви хочете, вам не сподобається те, що ви отримаєте. Якщо ви передумали і змінити роботу на півдорозі через, контракт – і ціна – зміниться. Підказка: це не буде дешевшати. Чітко уявляти, що ви хочете зробити.

2. Не отримали його в письмовому вигляді. Почувши “Я не говорив, що я збирався включати жолоби,” може бути проблема, або ви могли б вказати на контракті.

3. Ні дати в договорі. Ви хочете отримати цю роботу закінчили в цьому році? Будьте впевнені, у вас в контракті.

4. Занадто багато грошей вперед. Депозити є розумна прохання при підписанні контрактів. Головна підрядника можуть знадобитися гроші для матеріалів до дати початку. Але ніколи не платять у повному обсязі до завершення завдання.

5. Неліцензованих підрядників. Це може бути добре, якщо ви знаєте, що ви робите (і він робить). Ліцензії не означає, що ви отримаєте експертизу, але це значить, ви отримуєте важелі. Підрядники будуть їх право образи, щоб не втратити цю ліцензію.

6. Найм перший в телефонній книзі. Поговоріть з друзями, які виконану роботу, або власник господарського магазину. Отримайте рекомендації засновані на аналогічну роботу з вашими.

7. Якщо припустити, що не буде ніяких проблем. Затримки через погодні умови, співробітники кинути курити, і більше буде. Кілька проблем добре, але це не добре, якщо підрядник не можу працювати, питання до вашого відповідністю.

8. Чекаючи охайності. Знаєте, що? Іноді більш ефективним залишити всі прокладки, де вони будуть використовуватися наступна. Там буде їдалень, так що підготуйтеся відповідним чином. Засипати речі, якщо це буде курній роботи, наприклад. Також бути ясними в контракті, що робоче місце буде очищений в кінці роботи.

9. Немає штрафів у договорі. Це одна річ, на контракт, щоб сказати “Робота повинна бути завершена до 2 травня.” Це допомагає, але це краще додати, “$ 100 в день, щоб бути вирахувана з ціни контракту за кожний день робота не закінчена за 2 травня. Це те, що я називаю мотиваційні пропозиції.

10. Мислення контрактів усунути проблеми. Контракти допомогти, але необгрунтовані людей по обидві сторони від договору може ігнорувати їх, або навіть використовувати «буквального читання”, щоб зробити речі гірше. Знайти будинок підрядника ви можете працювати, і тримати очі відкритими.