плавальним басейном витоків

Це не рідкість для власника басейну помітив, що вода, здається, випливати з його басейну після його відкриття в цьому році. Але там, де витік і звідки? Давайте подивимося, як знайти і виправити витоків з пулу. Перш за все, ви повинні переконатися, що це дійсно витік, в першу чергу. Як ви думаєте, є витік, може бути щось інше. Є фактично три основні причини втрати води з басейнів, і вони:

Тому, перш ніж йти далі, давайте виключати номером три в списку вище. Важливо, щоб це зробити, тому що справді, ВС може випаровуватися води з басейну на щоденній основі без вашого усвідомлюючи цього, і плавців витоку може потрапити велика кількість води з басейну, теж.

Щоб знати напевно, якщо втрати води за рахунок випаровування чи ні, досить великий контейнер і заповнити його водою і помістіть його на перший крок у вашому басейні. Тоді достатньо, щоб видалити воду з контейнера так, щоб рівень води в басейні і в контейнері точно так само. Тепер залиште контейнер на пару днів, щоб подивитися, що відбувається, не одного басейну в даний час. Якщо через кілька днів рівень води в басейні знизився, а рівень води в контейнері, впав на ту ж суму, то ви знаєте, що ви відчуваєте втрату води, швидше за все, просто тому, що випаровування НД З іншого боку, якщо вода в басейні знизився далі, ніж вода в контейнері, цілком ймовірно, дійсно, є витік у вашому басейні десь.

Щоб знайти басейн витоку в першу чергу потрібно перевірити, навколо фільтру і насоса. Ви помітите які-небудь плями від води і вогкості; там? Якщо це так, постарайтеся простежити, де вода йде. Дуже часто вона буде з’єднана з однієї з труб в цій області. Ви, можливо, буде потрібно включити насос протягом деякого часу і спостерігати, щоб переконатися, всі витоки розвиватися, і вона працює. Якщо витік починає з’являтися, і ви відчували себе комфортно з ремонтом басейну сантехніка то ця робота, що ви можете зробити самі. Тим не менше, для більшості людей буде працювати, що краще залишити професійним басейном.

Якщо немає очевидних витоку не може бути знайдено в сантехніки, вона може протікати в корпусі самого басейну. І в цьому випадку, це майже завжди бажано, щоб залишати такого роду роботи до висококваліфікованого фахівця.

Як ви можете бачити, пошук і усунення витоків басейну, як правило, тільки питання усунення можливих причин, поки не знайдете справжню проблему. Як тільки проблема знайдена, остаточне рішення, щоб виправити це самостійно або платити хтось зробить це замість нього.