потрібно більше місця, спробуйте горище перетворення

Сім’ї часто стикаються зі зростаючими потребами більше простору. У такому випадку, у них є тільки два варіанти, або переїхати в більший будинок або продовжити придатні для життя простору в справжньому будинку. Переїзд в великих коштів будинку, турбуючи Вашу родину і витрачати велику суму, щоб купити більше власності. Ви і ваша сім’я може не захотіти залишити це місце, як ви відчували себе комфортно там. Лофт перетворення є такою гарною ідеєю, щоб мати, що розширене простір прямо у вашому справжньому будинку. З горища перетворення, вартість вашого будинку обов’язково отримаєте збільшилася. Коли ви збираєтеся продавати його, ви отримаєте краще відповіді від потенційних клієнтів. Але ви повинні приймати певні рішення і дотримуватись деяких порад.

Ви можете конвертувати ваші горище в кімнату дитини або дослідження або додаткову спальню або все, що ви тільки бажати. Але що ви хочете, вирішите, що на самому початку в якості конструкцій і змін буде зроблено відповідним чином. Це залежить від вашої уяви про використання вашого горища. Ви можете конвертувати ігноруються і в темній кімнаті світло і повітря, наповнене корисної площі.

Це не завжди, що ви повинні провести структурні зміни в сьогоденні номері. Найчастіше люди повинні зробити кілька незначних змін для перетворення горища в кімнату. При прийнятті структурних змін, переконайтеся, що вони не послаблюють структуру.

Під час перетворення горища, необхідно виконувати різні роботи, як електромонтажні роботи, будівельні сходи, будівництво, підлоги, опалення, розміщення вікон і багато іншого. Якщо ви збираєтеся на структурні зміни або навіть зміни в інтер’єр, потрібно витратити красивий суму. Переконайтеся, що до бюджету заздалегідь. Бути отримані, як горище перетворення може зайняти тривалий час, від двох до шести місяців.

Не кожен горище можна перетворити на корисну кімнату. Ви повинні бачити, що це правильно для цієї мети. Його найвища точка повинна бути на такій висоті, що нормальна людина може стояти легко. Також видно, що на горищі не руйнує передніх зовнішній вигляд вашого будинку. Переконайтеся, що є достатньо простору для Перекладення для освітлення та вентиляції.

Лофт перетворення повинна бути ретельно спланована. Проконсультуватися з досвідченим підрядником і архітектором. Обговоріть ваші плани і потреби з архітектором. Він може розповісти вам про зміни ви повинні принести у ваш горище. Також проконсультуйтеся з підрядником. Він перевірить ваш простір і дасть правильну пораду про бюджет і час, який буде витрачено більше перетворення.

Ви повинні обговорити свої плани з архітектором про ваші очікування від горища перетворення. Вам потрібно сказати йому про вимоги, функція розширеної кімнати, кількість кімнат і інші речі. Будьте згинання до ваших вимог і очікуваннями.