вбудований холодильник морозильник для безшовних кухні

Якщо ви хочете розвинути охайно і безшовних з’являються у вашій кухнею потім споглядати знайти інтегрованої морозильній камері холодильника. Він ховається за дверима, яка робить його гармоніювати разом з вашим обладнаною кухнею. Крім того, тонкий і компактний додатковий порівняно з іншими версіями морозильної камери холодильника. Це дійсно коштує більше, ніж більшість її еквівалентної конструкції автономних але споглядаючи, що він збирається, щоб ніколи не зруйнує вашу кухню стилю, оскільки він прихований за дверима, це всього лише скромну плату платити порівняно отримання абсолютно нового холодильника, який відповідає вашій кухні макета кожен раз, коли ви переробляти.

Більшість інтегрованих холодильник з морозильною камерою поставляється за допомогою цифрового дисплея, який допомагає вам зберегти трек, якщо він має правильну температуру. Володіючи потрібної температури на всіх випадках забезпечить свіжість з їжею, яка знаходиться всередині холодильника. Вона також буде поставлятися оснащені регульованими полицями, яка надає вам набагато більше гнучкості в холодильнику будинку. Для сильних тонкі об’єкти, такі як яйця, зручні дверні блоки можуть бути застосовані. Вона цілком досяжна також використовувати відсік салат чіткими, щоб зберегти більше і свіже фрукти і овочі, але це може зайняти незначні набагато більше вашого холодильника простору. Більшість вбудованого холодильника морозильна камера також поставляється з морозильною камерою для льоду відсік, який насправді дуже цінна властивість.

Білий, суп, чорної та нержавіючої сталі є звичайними квітами інтегрованої морозильній камері холодильника. Є деякі, які приходять обладнані отримання декоратор панель, де ви можете вставити панель, яка показує аналогічний закінчити, як те, що ви з вашим шаф кухні. Він розміщується в передній частині свого холодильника, так що ви можете володіти користувальницький здається у вашій кухні. Причина, чому це часто незначні трохи дорожчий, ніж інші форми холодильник морозильники просто тому, що вони створені для роботи в обмеженому просторі менше з набагато меншою кількістю повітря.

Вбудованих морозильних камер холодильника також зазвичай визначені як вбудовувані холодильники або холодильники глибина шафи. Ці форми зазвичай мають малу глибину 23-1/2 дюйми O 26 дюймів. Ймовірно, найбільш типові сорти пліч частині дизайну, і більшість з ваших версій пропонується отримати на ринку комплексного холодильник з морозильною камерою знаходиться в частково аспект різноманітності. Ви можете також прийняти рішення про нижньою морозильною камерою, яка має перевагу володіння кращою енергетичної ефективності в порівнянні з аспектом на аспект дизайну. Все, що ви оберете, у кожного є кілька варіантів створення безшовних кухні можливо.