на wallside Inc, яку ми ведемо в енергоефективні вікна виробництво і продаж

З нашої нинішньої економічної біди і ціни на газ ростуть, це не дивно, що домовласники все частіше шукають способи заощадити на їх рахунки за електроенергію. Зробіть свій будинок більш енергоефективним може виробляти значущі заощадження. У Wallside Вікна, яку ми ведемо в області енергозберігаючих вікон. Це означає, що ми можемо допомогти вам реалізувати економію енергії. Крім того, ми виробляємо і встановлюємо вікна, які мають право на отримання до $ 1500 в енергії податкові пільги, як частина американської економіки і реінвестування – широко відомий як план стимулювання – підписаний закон президентом Обамою 17 лютого 2009.

Чи ваші вікна потребують заміни? Багато людей, чиї вікна розбиті, або не виконують належним чином – витік повітря або складні в експлуатації, наприклад, – часто плутають і впевнені в тому, як краще, щоб знайти правильне рішення.

Відповідь проста: більшість наших будинків зроблені з дерева або цегли, які є хорошими ізоляторами тепла. Це означає, що протягом літа, вони не пустити високу температуру, в той час як в зимовий час, вони тримають тепло дюйма для Windows, проте, слабкі місця у вашому будинку, тому що тепло може легко входити або виходити через них. Природно енергозберігаючі вікна краще в якості ізоляторів – краще зберігаючи тепло в або з вашого будинку, в залежності від сезону.

Президент Обама підписав оздоровленні американської економіки і реінвестування – широко відомий як план стимулювання – 17 лютого 2009 року. Однією з особливостей план пропонує домовласникам, які зробити ремонт з продуктами, які відповідають певним стандартам енергоефективності є те, що вони могли претендувати на податковий кредит до 30 відсотків витрат на її поліпшення з максимуму в $ 1500. У Wallside Inc, ми пишаємося нашою продукцією і що вони ведуть і перевершити ці нові стандарти енергії.

Крім того, ми ведемо в енергоефективні вікна виробництва і продажів в нашому регіоні – що всі південні нижній Мічиган і північному заході штату Огайо. У Wallside Вікна, ми робимо, продаємо і встановлюємо наші власні вікна. Це означає, що коли справа доходить до обслуговування клієнтів, ви отримаєте тільки найкращі, тому що ми контролюємо весь процес – виготовлення та монтаж. Відповідальність за якість вашого вікна лежить виключно на нас, і ми несемо цю відповідальність з гордістю.

Справді, тому що ми ведемо в енергоефективні вікна виробництво і продажі, у нас є достатньо впевненості в наших продуктах, щоб запропонувати вам 35-річна гарантія – вірні нашому обіцянці, ми з радістю виконуємо свої зобов’язання.