сонячні колектори гарячої води

Сонячний колектор зібрана так, що він виходить на південь. Сонячне світло проходить через скління колектора, вдаривши абсорбуючий матеріал, який потім перетворює його в тепло, то скління запобігає це тепло всередині. Температура всередині склінням сонячний колектор може легко досягати 150 ° С, якщо немає рідкого теплоносія, що протікає через нього.

У сонячних водонагрівачів найбільш часто використовуваних сонячних колекторів засклено плоску пластину або евакуйовані трубчастих колекторів.

Переглянути декілька відео на сонячних колекторів гарячою водою.

Скління плоскої пластини колектора складається з дрібної прямокутної коробці з прозорим склом “вікно” охоплює плоскі чорні пластини. Чорний пластина прикріплена до серії паралельних трубок або один змійовика, через який повітря, воду або інші рідини передачі тепла проходить.

Вакуумної трубки колектор складається з декількох окремих скляних трубок, кожна з яких містить чорного металу труби, через яку рідкий теплоносій проходить. Простір між трубою і скляної трубки “евакуювали”, так що повітря буде видалено.

Отримати цитату або зв’язатися з компанією, в нашій Сонячній Зелені сторінки розділу

Більш незвичайним, неглазурованої пластикові колектори можуть бути використані в якості сезонної сонячної системи нагріву води. Тим не менш, вони використовуються в основному для нагріву води в басейні. Кожен колектор має свої переваги, і кожен може виконати добре, якщо поєднується з належною, добре продумані, одиниця зберігання.

Ось типовий евакуйовані трубчастий колектор в дії.

Наші Thermomax сонячних колекторів після установки. Багато гарячої води, хоча у нас немає кращого сонячного впливу
Гарячої області зберігання води для нашого будинку.

Контролер для насоса на нашому сонячному колекторі приблизно в 3:18 вечора.

Датчик температури для гарячої води, що надходить з сонячних колекторів.

Датчик температури для гарячої води на виході з резервуару. (Теплообмінник звалища частина тепла від рідини в гарячій воді)

Це гніздо щурів труб між нашими котла, гарячої води і променистої системи опалення підлоги.

Це наш трикутник труб котла, який є джерелом тепла для нашого будинку. Він нагріває воду, що використовується в нашій променистим теплом підлозі і гарячої води, коли сонячні колектори не може отримати достатньо енергії. Він модулює між 25000 і 100000 BTU BTU, що дозволить підвищити ефективність.

Примітка: дане фотографії взяті з www.Flickr.com і є власністю Лебера

Переглянути декілька відео на сонячних колекторів гарячою водою.

Отримати цитату або зв’язатися з компанією, в нашій Сонячній Зелені сторінки розділу