видалення пилових кліщів з вашого будинку

Розуміння пилових кліщів і як їх контролювати це процес. По-перше, Пилові кліщі є мікроскопічними помилок, які живуть у вашому будинку і підживлюють людини і шерсть домашніх тварин (мертвих клітин шкіри, які знаходяться у вашому будинку). Вони люблять теплу обмеженого простору і, як правило, знайти в меблі, ліжка та постільну білизну. Ці клітини шкіри в значній мірі всюди. Більшість пилу в вашому домі насправді мертві клітини шкіри. В основному вони забруднюють місця, де ви проводите більше всього часу. Такі, як ваша спальня (вашого ліжка і постільну білизну), килимове покриття, банні рушники і т.д. .. Отже, є багато областей, де пилові кліщі можуть жити і розмножуватися. Ці докучливі помилки не є здоровими, особливо для людей, які страждають алергією. Вони можуть викликати чхання, нежить, гіперемія і першіння в горлі. Іноді ці алергії призвести до інших проблем зі здоров’ям. Пилові кліщі також можуть викликати свистяче для людей, що страждають астмою. Так взявши під свій контроль ці противні істоти краще для загального стану здоров’я Вас і Вашого будинку.

Для того, щоб управляти ними, хороший полк очищення є кращим способом.

По-перше, зв’язки з компанією чищення килимів, яка очищає оббивку є хорошим кроком. Професійна компанія може очистити і дезодорує ваше ліжко матраци і меблі, щоб позбутися від цих помилок. Крім того, є чищення килимів компанії, які використовують спеціальні рішення, щоб видалити шкідливі бактерії, що ці пилові кліщі харчуються.

По-друге, необхідно буде очищати ваш будинок ретельно (прати постільну білизну, рушники, одяг і т.д.) в гарячій воді з відбілювачем і хімчистку, це буде гарантувати, що всі кліщі видаляються. Пам’ятайте, що тепло вб’є кліщів (більш інтенсивним, тим краще). Не використовуйте все, що може призвести до пожежі.

Нарешті, очистити ваш будинок з деякими типами антибактеріальні побутові дезінфікуючі засоби для видалення будь-яких джерелом їжі для пилових кліщів. Обов’язково видаліть всі брудні повітряні фільтри і замініть їх на нові. Маючи свій повітроводів очищені рекомендується також. На даний момент, ваш пиловий кліщ питання має бути набагато краще, якщо їх не видалити. Цей процес для видалення кліщів вимагає часу і трохи грошей, щоб зробити належним чином! Будьте впевнені, щоб зберегти ваш килим і меблі чистоті, щоб запобігти проблемам у майбутньому. Хороший спосіб запобігти пилових кліщів є вакуум ваших килимів і меблів регулярно і замінити вакуумні пакети часто!

Інші поради:
Використовуйте encasings для вашого матраца, бажано з пластиковими обгортань. Додайте кришки на вершині цього. Використовуйте очищувач повітря, щоб допомогти зменшити пил. Ці кроки можуть мати велике значення у вашому домі.