природні кам’яні стільниці – кращий вибір

Стільниці є лише одним з речей, які ви повинні враховувати при реконструкції кухні. В умовах сучасного ринку, є різні варіанти на вибір. Гранітні плити і ті, зроблені з каменю міцні вибори, але ці матеріали також дуже важка і може покласти багато тиску на менш стабільні бази. Мармурові плити мають привабливий дизайн, але мармур м’якше, ніж граніт і можуть розвиватися тріщини з плином часу. У деяких сценаріях, керамічна плитка робить правильний вибір з точки зору проектування, тому що всі з тіні варіанти і можливості шаблону.

Але якщо щось падає з кабінету, він може відколоти керамічної плитки і псують зовнішній вигляд дизайну. Плюс затерла, як губка, поглинає майже будь-якої рідини він вступає в контакт с. Це означає, що затірка не виглядає новим дуже довго. Просто використовуйте деякі основні методи обслуговування для захисту вашої керамічної плитки стільницею інвестиції, якщо ви абсолютно люблю вид плитки. Рутинні плитки і затерла очищення не складно, але знаючи, які матеріали використовувати, може бути трохи складніше. Коли з керамічною плиткою встановлений, пам’ятайте, що кольорова затирка добре поєднується з кам’яними поверхнями, а також може протистояти плями краще. Тим не менш, при очищенні кольорових розчином. Майте на увазі, що будь-які засоби для чищення, що містять відбілювачі можуть пошкодити колір і стійкість до забруднення цього виду розчином. Якщо ви бачите значні плями розчином або є пошкодження керамічної плитки, знайти плитки і затерла очищення професіоналом у своїй галузі.

При установці кухонних стільниць та світильники, стільниці стиль, який ви обираєте, повинен відповідати забарвленню і стиль підлоги і шафи, а також. Подумайте, як ви будете використовувати поверхню. Право вибору має бути достатньо міцним, щоб протистояти регулярним використанням як приготування їжі, гарячої каструлі, розливи і т.д. Обов’язково залиште достатньо місця, щоб залишити стільницю використовувати при налаштуванні кухонне начиння і прикраси на прилавку.

Звичайно, ціна на нову стільницю кухні є важливим чинником теж. Природний камінь стільниці створюють відчуття елегантності, але може бути на більш високому рівні цінового діапазону. Corian стільниці нові опції, і швидко ростуть у популярності. Corian є менш дорогим, але не вистачає, щоб здатність протистояти теплового ушкодження. Кориан також набагато легше за вагою, ніж камінь або керамічна плитка стільниці. Керамічна плитка більш доступний варіант, але установка вимагає більше часу і зусиль.