стильні способів підвищити вартість будинку

На ринку нерухомості сьогоднішньої, продавці роблять все можливе для підвищення їх будинку цінність і привабливість. У результаті, “постановка”-установка сцени, щоб допомогти зробити їх власності ідеальної вітриною-тепер в кустарної промисловості.

Розглянемо наступні поради від Hunter Douglas:

• менше, але більше-Впорядкування декору, безсумнівно, додасть вашому будинку експансивний вигляд.

Щось в якості основних, як додавання обробки вікна може мати безпосередній вплив і тривалий ефект на вартість тим більше, вітрин як правило, залишаються в будинку, як частина продажу. Ключ, щоб знайти практичні моди вікно з тривалим терміном зберігання, які додадуть формі, а також функції. Наприклад, ви можете перетворити світло в кімнаті і блокувати шкідливі ультрафіолетові промені з такими продуктами, як силует ® вікно відтінки від Hunter Douglas.

• Кухні та ванни-“Сьогодні люди, як відкриті і просторі кухні з великою кількістю робочого місця”, говорить Роберт Ірвін, автор книги “Контрольний список Головна Покупця.” Крім того, головною ванній кімнаті, особливо зі спа або джакузі, і окрема душова кабіна з парою і / або кількома струменями, вважається великим плюсом.

• Майстер-люкс розкішній спальні в списках багатьох домовласників бажання. Переконайтеся, що він пропонує достатньо місця для зберігання і зручне місце в салоні.

• Природні матеріали-американці все частіше хочуть зв’язок між будинком і на відкритому повітрі і спокій, що природа приносить. Прикрасьте з матеріалами, які пропонують природні текстури для створення spalike спокою у вашому домі.

• Денс і бібліотеки-Для сторицею координується вигляд, оцініть спеціально створеного дерев’яні віконниці, таких як Heritance ® дерев’яними віконницями, а на двері шаф і шаф, а також на вікнах для архітектурної привабливості.

• Покращення припинення апеляцію-За даними Національної асоціації оцінювачів нерухомості, гарне перше враження про будинок може додати цілих 10 відсотків його вартості. Вікно моди, як віньєтка ® Сучасні римські Відтінки без задніх підйомних шнурів і нейтральною білій підкладці забезпечити привабливий зовнішній вигляд і рівномірний ззовні.

• Збільшити Ваш Windows-Оновлення до великі вікна завжди є виграшним пропозицією. Силует відтінки в чотирьох-дюймового розміру лопаті популярні великі вікна.

• Додати Ізоляція-Window покриттів, таких як Duette Architella ® ™ Колекція особливість унікальної запатентованої конструкції (стільникова зручно всередині соти), який захоплює значно більше повітря, ніж інші моди вікна і є будинки, зручно.