цвіль ми любимо ненавидіти

“Страшно негарно!” Я сказав своїй дружині.

Але я не мав на увазі її. Тема була наша квартира якої ми володіли, і жив протягом останніх десяти років. Нам дуже сподобалася середу тут в цьому передмісті, всього в 20 хвилинах ходьби від центру міста. Повітря було свіже, з красивою лісовий заповідник розташований не в п’яти хвилинах ходьби від нашого будинку.

Але наша мрія квартирі не дивиться занепали тепер, як з привидами будівлі, ні, дякую формувати присутності.

Я не планую на перемикання передач. Так що ж далі?

Дослідження, звичайно. Як я дивлюся на ресурси в бібліотеках та Інтернеті, я прийшов, щоб побачити форму в іншому світлі. Проте це не подобається, хоча, але я не ненавиджу його так само, як і раніше.

Цвіль гриби (множина від гриб). Це просто група мікроскопічних організмів.

Вони всюди, і ми боїмося їх. Але ми також знаємо, що мікроорганізми пробою сміття для переробки поживних речовин. Отже, нам потрібно, щоб знищити цвіль сміття ми виробляємо щодня.

Як відтворити форму? Цвіль, як і будь-які живі організми, має потребу у воді, повітрі, продуктах харчування і правильна температура поширюватися. Цвіль може бути знайдено на вологих гниючих листя, купи сміття, трави і дерева. Там, де умови підходять для розвитку цвілі, ми знайдемо їх там. Це відомий факт, що форми також знищити рослини, що ростуть на них.

Цвілі є природною річчю. Але це неприродно для цвіль рости в наших будинках.

Спори, виробництва форм, створюють алергії цвілі та інших захворювань. Форма сама по собі не може викликати це.

Коли спори в повітря землі на поверхню, яка може забезпечити водою, повітрям і їжею, цвіль розмножується і росте.

І це саме те, що сталося в наші будинки. Спори просто дрейфують у через відкриті двері та вікна. Іноді ми несвідомо принести додому суперечки, які осідають на нашому одязі та взутті.

Тим не менш, гарною новиною є те ми можемо зупинити зростання цвілі, видаливши умовах воно має прорости.

Це дешевше, щоб запобігти зростання цвілі, ніж знайти рішення видалення цвілі видалити цвіль, яка вже виросла в наших будинках.

Звертайте увагу на форми алергії. Цвіль зазвичай алергеном. Якщо ви підозрювали яких симптомів, пов’язані з цвіллю, ваш лікар може запустити простий тест подряпин алергії підтвердити, чи дійсно ви дійсно чутливі до холоду.

Люди реагують на форми по-різному. Деякі б душно або нежить, свербіж в очах деяких, деяких інфікованих шкіри. Їх називають алергічної реакції. Це, як наші тіла відбити вторгнення молекули форми. Проте, тривале перебування на цвіль може викликати форми алергії і чутливість у здорових людей.