відкриваючи двері в гараж красивою

Незважаючи на те що перша кімната, що більшість домовласників бачать, коли вони входять в свої будинки, гаража, ймовірно, найбільш і найменш ігноруються обговорюваних кімнаті, коли справа доходить до благоустрою житла.

Типовий м’який і забарвлених бетонну підлогу гаража років страждає від важкої ногою і автомобільний рух. На щастя, є способи, щоб зробити навіть самий пошарпаний гаражів відмінно виглядати і домовласники можуть робити це самостійно. Професійні конкретні епоксидні покриття можуть оживити підлогу гаража, гараж зробити очищення легше і допомогти запобігти необхідність дорогого ремонту майбутньої підлоги. Ось, як відновити ваш підлогу.

інструменти торгівлі

Щоб відновити підлогу гаража, домовласники повинні Quikrete епоксидні покриття підлоги гаража комплект (у тому числі навчальні DVD). Це все-в-одному, легка у використанні комплекту прикрашає і захищає бетонні підлоги гаража від розжарених шин, бензину, масла, потертостей і зносу з покриттям в два рази міцніше бетону. Вам також знадобиться плоскою жорсткої дротяною щіткою, пластикові лійки, садовий шланг, поштовх мітлу, 3/8-дюймовий ролик з розширенням ручкою, валик підноса і 2-дюймовий, стійкі до розчинників кисті.

що робити

• Ретельна підготовка підлоги гаража має важливе значення для позитивного кінцевого результату. Використання поштовх мітлою, підмітати всій області, щоб видалити весь пил і сміття.

• Волога поверхня бетону, додайте Бонд-Lok концентрату на 3 літри води в лійку для знежирення, чистий і травлення в один крок.

• Робота по секціях, підмітати лійку туди і назад при заливці для забезпечення належного охоплення. Використовуйте щетиною ретельно вичистити плями і поширення чистіше.

• Після кожного розділу очищається, змити бруд за допомогою садового шланга. Повторіть процес, поки вся поверхня не буде очищений, після з остаточним шланга з гаража.

• Зачекайте, поки бетон не повністю висохне (не менше 4 годин) перед нанесенням епоксидної смоли.

• Об’єднати частину продукту Частини B і дозволяють епоксидної сидіти протягом 30 хвилин перед використанням.

• Запуск в задній частині гаража, розташованих епоксидним покриттям гладкою, рівною ударів по 2-на-6 футів області.

• При використанні кольору пластівці, вони повинні бути застосовані до вологого фарбі. Після прикриваючи один 2-на-6-футова секція з епоксидним покриттям, злегка посипати пластівцями на бетон.

• Продовжуйте процес, робота в секціях, поки вся поверхня гаража не покривається.

• Дозволити епоксидної укріпляти протягом 12 до 24 годин перед світлофором ногою і 72 годин для автомобільного руху.