заміна вікон для забезпечення готовності урагану

Це досить ясно, коли негода йде. Підприємства та школи закриваються. Люди затопити продуктових магазинів для батарей, продукти харчування і питна вода. Ті, у кого кошти і бажання почати Виїжджаючи з міста на машині чи літаку. Ви навіть можете побачити людей цвяхів дошки та упаковка свої автомобілі в брезент. Ознаки ясні; ураганної йде. Не просто почати цвяхів два рачки по всьому зовнішній вигляд будинку. Замість цього, для вас наступна заміна вікна, були рядки, міцним склом доказ покласти в ураган, так що вам не потрібно бути захоплені зненацька найбільш інтенсивних бур.

Одним з найбільш пошкоджених частин будинку є скло. Навіть якщо паводкові води пощадити будинку, сильного вітру і летять уламків сіяти хаос на ці тонкі порталів. На щастя, заміна вікна зроблені з високою міцністю і ударної в’язкістю матеріалів пропонує вирішення цієї проблеми. Для людей, що живуть в районі, де є навіть ймовірність урагану варто інвестиції, щоб мати цей вид будівельного матеріалу використали. Вартість того, щоб купити нове скло для одного або більше місця в будинку, навіть якщо це всього лише раз на кілька років, можна скласти і зробити це варто, щоб мати більш міцні одиниць.

Хоча ці варіанти заміни вікон неймовірно сильні, вони не непорушні. Швидше, вони заставлені високу життєздатність і зламати набагато менш легко. Реальний захист ураган виходить з того, що, коли вони, нарешті, піддався сильного вітру скло не розбитися і літати в будинок. Замість цього, як і в автомобілях, оскільки утримуються разом за допомогою лист пластику і тримати вітер з. Це може звучати драматичний, але зберігаючи ці сильні вітри від входу в інтер’єр будинку може буквально зберегти дах полетіти. Навіть якщо вітер не ризикують робити це важкі ушкодження, він, безсумнівно, принесе дощі і сміття в кімнаті. Це може пошкодити підлогу, стіни, меблі. Вартість того, щоб відновити всі цього пошкодження може бути неймовірно значущим.

Це правда, що заміна вікон, яка орієнтована саме на тільки цей короткий період в літній час може здатися не фінансово виправдано. Однак, оскільки це скло настільки сильна, вона також захищає від злому. Уявіть собі, якщо він може витримати сто миль на годину вітри наскільки добре вона буде справедливою від ударів з цегли або брухту. У той час як він не може перешкодити найрішучіших злочинців це, звичайно, було б серйозним стримуючим фактором для тих, хто просто шукає швидкий рахунок.

Протягом наступних заміни вікна в будинку розглянути рішення, яке забезпечує підвищений захист від усіх форм вторгнення, будь то природа або людина.