керівництво для фільтрів басейну

Один обладнання, що кожен басейн повинні мати, басейн фільтр. Фільтри басейну є основним процесом, який тримає ваш басейн чистим різних уламків, які вносяться до вітром, дощем, миючі засоби, іграшки, і плавців. Басейн працює фільтр, щоб вода залишалася чіткою і сприяє безпеки і здоров’я в той час як у воді. Басейн фільтр складається з трьох основних компонентів, які дозволяють його, щоб ваш вода, прозора і безпечні для плавців. По-перше, двигун і насос, які працюють, щоб принести воду і виштовхнути в процесі фільтрації. Тоді сам фільтр підрозділяється на три категорії DE (кізельгур), картриджі і піску.
DE (кізельгур) фільтр, ймовірно, найкраще для фільтрації навіть найдрібніших частинок, які можуть бути у воді. Кизельгур є природним речовиною, яка знаходиться в грунті. Він має консистенцію дрібний порошок білого кольору. Фільтр з діатомової землі в двох різних типів фільтрів, фільтрів обертання і вертикального фільтра сітки. Ці два терміни означають просто, як фільтр налаштований. Спіновий фільтр не працює, а також вертикальні й практично застарілих сьогодні.
Піщаний фільтр використовує пісок для фільтрації води частинок і дозволяє фільтрованої води, щоб пробігти легко. Патронний фільтр працює таким же чином, як діатомова фільтр Землі, але без використання якої-небудь речовини, крім тканини сітки для фільтрації води.
Ось декілька речей, які ви повинні розглянути перед покупкою фільтра басейну:
По-перше, знайти об’єм всього басейну. Щоб знайти обсяг необхідно враховувати форму вашого басейну:
Якщо ваш басейн прямокутної – Помножте такі – довжина, ширина, середня глибина Якщо ваш басейн кругової – Помножте такі радіуса, 3,14, середня глибина
Далі, зрозуміти потенціал вашого басейну. Це дозволить вам підрахувати, скільки води Вашого басейну виконано. Це є важливим чинником у покупці фільтру басейну. Щоб знайти потужність, помножте обсяг (ви знайшли в кроці) на 7,48.
Потім у вас буде, щоб визначити тип фільтра Ви хочете. Розглянемо, якщо ваш басейн виграють від картриджа, DE, або піщаний фільтр. Ви повинні також розглянути, якщо ви хочете, щоб фільтр бути вакууму або тиску. Передбачається, що ви повинні зробити фільтр трохи більше, ніж ваші початкові розрахунки, щоб забезпечити кращу фільтрацію.
Важливо, щоб ви виконуйте рекомендації, які викладені виробником басейн. Це допоможе вам у збереженні чистою і здоровою води в басейні, які можуть бути доступними для всіх плавців.