кондиціонер корисні поради для пристрої для запобігання пробою

Ваша система кондиціонування повітря, так само, як ваш автомобіль, вимагає належного технічного обслуговування, щоб тримати його в доброму робочому стані. Є багато речей, які ви можете зробити, щоб переконатися, що ваш кондиціонер обладнання працює без проблем. У гарячій місяця літа, останнє, що вам потрібно, це зламаний блок A / C! Ці шість порад допоможуть вам запобігти виходу системи з ладу.

тримати за межами котушки чистої

Підтримуючи зовнішньої котушки чистою, ви заважаєте накопиченню пилку, бруду, пилу та сміття. Ви можете підвищити ефективність Вашого кондиціонера, запустивши вакуумі над котушками. Ви також можете використовувати кисті або пінисті чистих, щоб очистити їх.

встановити стельові вентилятори

Використовуйте інші методи, щоб зберегти ваш будинок прохолодним. Ви можете збільшити циркуляцію повітря шляхом установки стельові вентилятори. Ви також можете блокувати сонячне тепло з темними жалюзі і штори. Чи не кладіть кондиціонера поруч з тепловиділяючих приладів, таких як звичайна кухонна плита.

тримати предмети подалі від вентиляційних отворів

Тримайте предмети домашнього вжитку від вентиляційних отворів вашого кондиціонера. Це дозволить холодному повітрю потрапити в номери і створити кращу циркуляцію. Якщо ви будете дотримуватися цих наконечником, ваша кондиціонерів не працюватиме з повною віддачею.

змінити фільтра змінного струму

Змінити фільтр кондиціонера кожні 30 днів, навіть якщо інструкції виробника рекомендуємо змінити його кожні 3 місяці. Фільтри кондиціонер швидко забивають з волоссям, пилу, бруду і сміття. Коли це відбувається, холодне повітря не може вільно протікати при тому, що фільтр. З часом це може збільшити кількість ваших щомісячних рахунків за комунальні послуги.

Оберніть повітроводів з ізоляцією

Друк простір навколо вашого кондиціонер вікна, щоб холодне повітря від втечі. Оглянувши повітроводи для прогалин. Оберніть повітроводів з ізоляцією і стрічки суглобів. Якщо ваш повітроводи не ізольовані, ваше обладнання для кондиціонування повітря буде витрачати понад прохолодного повітря, ніж вона постачає.

графік огляду AC

Більшість кондиціонерів мають термін служби 13 років або менше. Як ваш блок стає старше, він може отримати гучніше і вимагають ремонту частіше. Якщо Ваше обладнання протягом п’яти років, ви повинні мати ремонт кондиціонера технік перевірити вашу систему.

Попросіть вашого обладнання регулярно обслуговуються. Дрібного ремонту та налаштування вікон продовжить термін служби Вашого кондиціонера. Просто переконайтеся, що ви наймаєте надійним фахівцем: той, хто має ліцензію, застраховані, і досвідчені. Якщо у вас є будинок, офісний комплекс, ресторан, або магазин, техніків AC ремонт тільки на відстані телефонного дзвінка. Дотримуйтесь цих порад, якщо ви не хочете страждати від спеки хвилю!