Top Five Поради по будинку енергоефективності

Дебати з приводу зміни клімату продовжує бушувати не слабшає, але, незважаючи на свою власну думку з цього питання, всі можуть погодитися, що скорочення втрат енергії на це завжди гарна ідея. Якщо ви ще не оцінили ваш будинок споживання енергії недавно, можливо, зробити деякі зміни в порядку. Є буквально сотні кроків, які ви могли б прийняти, і це легко стати перевантажені: так ось невелика замітка П’ять список порад, які допоможуть вам розпочати роботу.

1. Перегляньте свої звички пральні: Типова американська сім’я робить 400 або близько того вантажів пральні рік. На 43 літрів при повному завантаженні, що дуже багато води! Крім того, 90 відсотків споживаної енергії використовується для нагріву води. Спробуйте консолідації пральня вашої родини, так що ви завжди робимо повним завантаженням і використовувати холодну воду для прання і полоскання якомога більше. Сушарки для білизни величезні свині енергії: Як щодо лінії сушіння замість цього? Ваш одяг буде тривати довше і запах свіжої теж.

2. Холодильник факти: 18 відсотків споживання електроенергії побутовими йде до зберігання, що всі важливі холодильник і працює. Ви можете допомогти йому охолонути більш ефективно, зберігаючи чисту котушок і переміщення холодильника чотири або більше сантиметрів від стіни, щоб зберегти двигун від перегріву. Якщо ваш апарат більше 10 років, прийшов час, щоб інвестувати в нові, більш енергоефективні моделі.

3. Підключіть витоку: чи йде він в трубу або під дверима, ви можете втратити багато ваших гаряче або холодне повітря в результаті витоків. Додати ще ізоляція, закрити димохід, встановити більш погода зачистки, або інвестувати в заміну вікон. Ці зміни, які окупляться протягом довгого часу за рахунок зниження щомісячного рахунку за електроенергію, і ви будете почувати себе великими про покласти край всім, що відходи.

4. У душі: Це не буде коштувати багато на всіх, і простий акт установкою високоефективних душа буде заощадити в середньому близько 7800 побутових галонів води на рік! Нижній течії голови врятує колосальні 44 галонів в душі: це майже половина води використання звичайної насадки для душу.

5. Перейти високоефективними системами опалення та охолодження: Сьогодні печі та системи кондиціонування голову і плечі над моделями, які були встановлені тільки 15 років тому. Якщо ви все ще використовуєте старі моделі, ви буквально кидали сотні доларів через рік. Залежно від рівня ефективності моделей, які ви вибрали, ви можете вибити 20 до 30 відсотків і більше від вашого щомісячного рахунку за електроенергію. Зв’яжіться з вашим Юта підрядника опалення або підрядника в державі, де ви живете для більш докладної інформації.