Чи хочу я чи реальних інженерних дерев’яна підлога

Якщо ви прийняли рішення встановити листяних порід у домашніх умовах, ви будете насолоджуватися багатьма пільгами він може запропонувати. Паркетні підлоги збільшення вартості будинку, останній протягом тривалого терміну служби і продовжують рухатися разом з напрямків. Хоча вибір типу підлоги і кольору є важливою частиною процесу відбору, ви також повинні вибрати між твердою і паркет.

Масивна статева дошка зроблена з одного шматка твердого дерева, в той час як інженерні складається з діагональних будівництва, що має міцну ламінату шпону на вершині. Обидва типи поверхи доступні в попередньо оброблений і незавершені сортами і продається в 5/16 до ¾ дюйма вибори. Є переваги для кожного типу підлогу, і той, який ви обираєте, повинен бути, виходячи з власних уподобань, бюджету і способу життя.

Масивна статева дошка вважається справжнім дерев’яною підлогою, так як він побудований повністю з масиву деревини. Це з часом виглядає і може навіть змінити тонів, залежно від породи деревини. Хоча тверді дерев’яні підлоги вм’ятини легко, ви можете прийняти це як можливість додати символ дерева замість того щоб дивитися на це як на недолік. Натуральне дерево може бути відполіровані на пізнішої дати, яка є відмінним варіантом для тих, хто хоче змінити декор будинку. Вона також має природне звучання і використовує мінімальні хімічних речовин у процесі виробництва.

Є деякі недоліки з натуральним деревом, однак. Наприклад, натуральне дерево не може бути встановлений в нижче рівня грунту або в приміщеннях з повної ванни. Це схильні до пошкоджень вологи і води, що означає будь-якого розливу повинні бути очищені негайно. Тверда деревина м’яка і вм’ятини легко, так що це не найкращий варіант в жвавих домогосподарств. Деревина є також чутливі до змін температури і вимагає більш інтенсивного стукіт і цвяхів процес установки.

Де твердий дерев’яна підлога не вистачає, паркет піднімає. Інженерна Полова набагато сильніше, ніж натуральне дерево і не вм’ятина або подряпина, як легко. Оскільки він не побудований з цільного дерева, він може бути встановлений практично в будь-якій кімнаті будинку, включаючи підвали, кухні та ванні кімнати. Вологи бар’єр встановлюється під підлогою, що дозволяє більше часу для розливу бути очищені. Інженерних дерев’яні підлоги зазвичай використовують оснастку і блокування процесу установки, що може бути досягнуто шляхом DIY-ERS.

Інженерна Полова міцний, універсальний і естетично, і поставляється з гарантією структуру життя. З іншого боку, паркет піддається виробничі процеси, які використовують формальдегіду та інших токсичних хімічних речовин, так що це не так природно, як натуральне дерево. Який би вибір ви не вибрали, у вас буде тепло і пишністю доданий до будинку.