вибір правильного печі для вашого будинку HVAC система

Ефективна система опалення має важливе значення для більш комфортної і збалансованої внутрішнього середовища будинку. Якщо ваша поточна система коштувати вам більше, ніж він коштує в галузі енергетики, ремонту або обслуговування, це може бути час, щоб замінити тип it.What печі буде найкращим чином відповідає моїм потребам? Доброю основою для вибору печі вивчає те, що палива він використовує. Там чотири типи печі, відповідно до джерелами палива, які доступні в Колумбусі, штат Огайо:
1. Газові печі – газові печі є найбільш поширеною і доступної системи опалення. Він використовує природні або пропан і генерує тепло і тепла за допомогою циркуляції повітря або води. Багато існуючі будинки Колумба оснащені газовими печами. Якщо ви плануєте переїхати в такі місця проживання, отримати надійний фахівець HVAC для перевірки цілісності системи перш ніж перейти дюйма
2. Нафта печей – Інший популярний варіант, пічне опалення працює на мазуті або і є популярною альтернативою газових печах. Нафта печі найбільш затребуваних для їх більш тривалий термін служби, чистий опік, низька вартість палива та високу якість використання. Його авансом ціна може бути трохи більше, ніж газові печі, але пічне може означати багато заощаджень в довгостроковій перспективі.
3. Печі дров’яні – Печі дров’яні (або, відкриті дров’яні котли) швидко набирає інтерес і популярність серед багатьох домовласників Колумба сьогодні. Це найекономічніший печі доступні на ринку і, як енергоефективні (якщо не більше), як і інші типи печі. Дров’яна піч не побудований, як камін. Він призначений для розміщення великої кількості деревного палива, вимагають менше уваги і обслуговування. Дров’яна піч або кукурудзяні гранули є прикладом цього типу печі.
4. Електричні печі – Електричні печі є найбільш екологічно чистих і енергозберігаючих систем опалення будинку, доступні на ринку сьогодні. Цей тип печі сприяє бізнесу для своїх комерційних додатків опалення, але інтерес до його житлових додатків неухильно зростає. Електричні печі компактні, прості в установці, і досить тривалої (від 40-50 років). Вартість-мудрий, він є більш доступним, в районах, де електрика недорогі і доступні в достатку. Приклад дуже економічні електропечі геотермального теплового насоса (30-40% споживання енергії відповідно до EPA оцінки).
Підведення підсумків вашого будинку і печі потребами
При виборі нової печі, більше не завжди краще. Піч з потрібного розміру для вашого будинку може дати вам максимальну продуктивність і енергоефективність. Проконсультуйтеся надійного і кваліфікованого HVAC фахівця у вашій області, тому вам не в кінцевому підсумку платити більше вашого будинку може впоратися.