додати романтики зі свічкою цибулини енергозбереження

Романтика будинку це все про створення настрою. Одним з найбільш важливих складових це правильне освітлення, і нічого, зовсім не робить цього, а також свічки цибулини енергозбереження. Це не тільки ваш настрій, яке буде вдосконалюватися – це економічні лампи світлової енергії також допоможе знизити споживання електроенергії значно.

10 Переваги свічки електролампочки економити світло

1. Економія енергії лампа свічка споживає до 80% менше енергії, ніж звичайні лампочки вашої свічки.

2. Через перехід в нові енергозберігаючі вогні свічок, ви зможете заощадити багато грошей з плином часу, тому що нові цибулини тривати до десяти разів довше і не потребуватиме заміни, як часто.

3. Через їх більш ефективне споживання енергії, свічки енергозберігаючі лампи згасити менше тепла. Це робить їх краще для використання в замкнутих просторах і з абажурами.

4. Яскравий, білий світ ламп економія енергії свічки викликають менше навантаження на очі, ніж жовті світло, що випромінюється звичайними лампочками свічки.

5. Там не потрібно змінювати ваші світильники, як більш нові свічки цибулини приблизно такого ж розміру як ваш старий цибулин. Це робить досягнення романтичній обстановці набагато зручніше.

6. Низький лампа свічка енергії знижує ризик виникнення пожежі, а також неприємні парів при використанні замість реальних свічок робить їх набагато більш безпечний вибір, якщо у вас є домашні тварини або діти.

7. У порівнянні з реальною свічки, ці лампочки, безумовно, більш економічно ефективним і, без сумніву, довше. Вони також набагато менше проблем, щоб висвітлити.

8. Проблема великої кількості людей є із збереженням енергії лампочки будь-якого типу є те, що вони можуть коштувати дорожче при покупці. Тим не менш, економію в часі більше, ніж становить для цього первісну вартість покупки. Якщо взяти до уваги додаткові суму, яку ви витратите на електрику і світло лампи зміни, ви зрозумієте, що енергозберігаючі лампочки свічки в кінцевому рахунку, набагато мудріше вибір на романтичне освітлення.

9. Якщо ви хочете поліпшити атмосферу, свічки цибулини енергозбереження бувають різних кольорів і дизайну, які допоможуть вам встановити правильний настрій для вашого будинку. Деякі можуть навіть імітувати романтичні мерехтіння свічок, що реальний є.

10. Нарешті, ви можете використовувати енергію світла економії свічку в світильників, як люстри і бра додати вашому будинку, що справжня, але елегантний вигляд.

Якщо у вас є романтика на розумі чи просто шукає більш мирною, теплій домашній атмосфери, нова енергія свічки економічні лампи не тільки зробить роботу приємно, але і привести до набагато більш дешеву електроенергію рахунку.