корисний сайт для пошуку підрядника у Бостоні і Нової Англії

корисний сайт для пошуку підрядника у Бостоні і Нової Англії
Для будь-якого, хто коли-небудь пробували використовувати такі сайти, як Craigslist.com для пошуку підрядника в області, ви знайдете довгоочікуване полегшення, коли ви виїжджаєте www.MyNewEnglandContractor.com. Ділянка знаходиться у веденні деяких місцевих доброзичливі хлопці Бостон які не тільки знають дещо про ставлять вас разом з місцевими підрядниками, вони насправді знаємо про предмет самостійно.
Крім того, вони також мають різні корисні відео по всіх видах проектів із зеленої альтернативи живопису профілю на довірених місцевих фірм.
На відміну від суто каталог сайтів, www.MyNewEnglandContractor.com працює тільки з кількома довіреними підрядників для різних послуг – генпідряд, живопис, підлоги, для прикладу – перш ніж покласти своє ім’я будь підрядник. Ви також можете знайти інформацію про різні типи контрактів, як вінілові підлоги і плитку, і історичної реставрації, а також. Вони особливо підкреслюють зелені альтернативи, як сонячна, особливо сонячного гарячого водопостачання, в якому вони є ніша. Мій www.NewEnglandContractor.com охоплює майже весь Нової Англії – Мен, Нью-Гемпшир, Массачусетс, Вермонт, Род-Айленд і Коннектікут – але з концентрацією на районі Бостона.
Хоча випливає з назви просто Генпідряд, веб-сайт насправді включає в себе широкий спектр послуг, які включають в себе управління нерухомістю послуги, такі як чищення килимів та догляду за підлогою, а також робота ремоделювання типу, як земляні роботи, штукатурка і підлоги. Так що, якщо ви просто хочете, щоб ваш вініловий підлогу догляду зроблено і / або чищення килимів повної, або Ви шукаєте для збільшення робочих місць Договірної в Бостоні і за його межами, перевірити www.MyNewEnglandContractor.com.

Вони також можуть бути досягнуті за телефоном, а на 781-777-1227! Філ є власником, але будь-який з хлопців дуже корисно. Вони можуть з’єднати вас з безкоштовною оцінки і пропонують безкоштовні консультації!

Деякі з послуг, покриваються за www.MyNewEnglandContractor.com:

Живопис у Бостон: Всі типи живопису від комерційних до житлових живопису – зовнішній і внутрішній.
Підлоги / Плитка в Бостоні: з граніту плитку-бризки на керамічну плитку комерційних інсталяцій ванної кімнати, ви можете побачити кілька видів проектів по всій Новій Англії.
Сонячна гаряча вода в Бостоні: Сонячна гарячої води використовує основні принципи та компоненти для захоплення надходить сонячного випромінювання (сонячне світло) і передати це тепло воді – забезпечення гарячою водою необхідно для побутового, комерційного, промислового та інших цілей.