нові бухти і цибулю вікна для вашого будинку

“Є багато різних способів, якими ви можете поліпшити зовнішній вигляд, відчувати і вартість вашого будинку. Один з варіантів, що багато людей приймають сьогодні, щоб встановити новий еркер або еркер в одній або декількох кімнатах. Ці вікна додадуть велику торкатися до вас додому і негайно протягнути класний зовнішній вигляд залу, і весь ваш будинок.

Перш за все, важливо, що ви розумієте різницю між еркерами і еркерами. Багато людей використовують терміни взаємозамінні, однак, що це не зовсім точно. Еркер це вікно, яке простягається від вашого будинку і має три окремі вікна або вікна панелей. Вікно проходить під кутом з кожного боку вікна та середнього вікна простягається через плоский між ними.

Еркера з іншого боку може включати три, чотири або п’ять різних віконних панелей або секцій. Беручи до уваги, еркер бере на себе дуже незграбного зовнішнього і виступає з дому на кілька футів, цибуля вікно буде виглядати більш вигнутими в природі. Звідси і назва лука, а вигнута конструкція виглядає як арка стрільби з лука лука. Лук вікно буде як і раніше поширюватися з дому, але як правило, не буде максимальною.

На внутрішній стороні будинку, вікно може мати великий плоскою поверхнею або виступ, який можна використовувати в якості полиці, або навіть як сидіння. Еркер, однак, не може мати цю функцію, так як вона зазвичай проходить менш далеко від стіни. Знання цих відмінностей допоможе вам прийняти правильне рішення про те, що ви дійсно шукаєте, коли ви хочете поліпшити зовнішній вигляд вашого будинку.

Який би ви в кінцевому підсумку вибір ви будете додавати відмінна можливість для вашого будинку. Одним з головних бажань будь-якого домовласника, щоб зробити їх будинки стоять осібно від усіх інших будинків у своєму районі чи місті. Це важливо, естетично, як ви хочете будинок, який виглядає добре, і змушує вас почувати себе добре. Проте це також важливо з точки зору вартості, що ваш будинок має на ринку.

Якщо два або більше подібних будинків, все для продажу в тому ж районі, це маленькі штрихи, які допоможуть одним виділятися з інших. Новий еркерами або еркерами, які допоможуть вам досягти цього, і дасть вам ногу. Це особливо важливо в економічному кліматі, такі як ми переживаємо зараз, коли Є багато будинків на продаж, але мало покупців на ринку.

Коли ви шукаєте спосіб, щоб поліпшити спосіб вашого будинку виглядає і відчуває себе те саме час, щоб отримати нові затоку або цибуля вікна встановлені. Ваш будинок буде мати більшу цінність і буде краще на ринку, і ви будете любити новий зовнішній вигляд і вібрації. Нові еркер або еркер буде великі інвестиції для вашої родини. “