проблеми з люмінесцентними світильниками

Люмінесцентні світильники досі використовуються в багатьох офісних будівель і адміністративних будівель, тому що вони зручні і досить недорогий для використання в якості в порівнянні з іншими типами вогнів. Цибулини повинні бути замінені набагато рідше, ніж лампи розжарювання, але це не означає, що лампи денного світла не мають своїх проблем.

Люмінесцентна лампа, яка знаходиться на його вихід може зводити з розуму в тому, як він моргає, блимає, і включається знову. Лампи денного світла також може бути дуже гучним. Воно не може бути те, що ви помічали, поки лампа не почне мерехтіти або піти чорний. Як тільки він блимає назад, низький рівень шуму гул або шипіння, ймовірно, буде очевидним.

Одна з найбільших проблем, з цими типами світильників в тому, що щось маленьке, що піде не так і має бути замінено дійсно може бути дорожче, ніж заміна всього приладу. Багато залежить від того, яка частина розвивається проблема і в чому проблема.

Коли трубки або лампи починає мерехтіти, це повинно вирішуватися відразу. Трубки, що залишилося, не мерехтить, поки він дме може реально зробити пошкодження приладу себе. Він може легко пошкодити баласту, який є частиною світу, який фактично дозволяє все це працювати. У дуже старих кріплень, можуть бути і маленькі сірі закуску, але найсучасніші люмінесцентні лампи не буде цієї частини.

Якщо баласт пошкоджений, його можна замінити окремо, але буде часто коштують стільки ж, скільки сам прилад. Один з кращих способів запобігання цієї проблеми є заміна всіх труб, коли один починає мерехтіти. Баласт може протривати кілька десятиліть, коли хороше обслуговування практикується.

Якщо він визначив, що це те, що баласт потребує заміни, розглянути питання про те, що це збирається бути клопоту замінити весь прилад або, якщо це варто того, щоб платити стільки, скільки для баласту, як для всього світу. Іноді через те, як він встановлений і навколишні стіни або стелі, заміна всього приладу є менш привабливим варіантом хоча це може коштувати приблизно стільки ж.

Однією з переваг покупки нового баласту, що ви можете отримати оновлення електронних одного, а не магнітної. Хоча магнітним баластом може тривати протягом декількох десятиліть досить легко, він також дає світильник його дратує шум. Електронний баласт, не роби цього. Але вони також стоять в два рази більше, як магнітні, так що розглянути ваші варіанти ретельно, особливо якщо ви знаходитесь на жорсткий бюджет.