5 цікавих фактів про нігті

1 нігтя, як правило, вітали як інновації римської, хоча невеликі цвяхи і цвяхи відлитий у міді та інших дорогоцінних металів були знайдені в давньоєгипетських робіт. Ці єгипетські нігті були використані для проведення покриття меблів на місці.

2 Будь значні римської фортеці матиме свій «Fabrica» або майстерні, де ковалі моди металеві предмети, необхідного для армії. Римський залізний цвях був по суті зразок для всіх гвоздильного від 3000 р. до н.е. До початку 19-го століття. Найбільш поширеною формою був “rosehead цвях”. Між 1790-х і початку 1800-х, різні верстати були винайдені для виготовлення цвяхів із залізні прути. Найбільш ранні машини нарізані цвяхи із залізним прутом як гільйотина, ворушачи бар з боку в бік з кожним ударом для виробництва конічний шток. Перші машини, щоб зробити нігті від металевого дроту був введений в США в 1850, і цей метод в даний час використовується, щоб зробити більшість з цвяхів сьогодні. До 1886 року 10 відсотків від нігтів виробляються в США були зроблені з м’якої сталевого дроту. До 1913 року 90 відсотків були дротяних цвяхів. Стригти нігті і раніше виробляються сьогодні, і зазвичай використовуються для кріплення паркетних підлог.

3 Довжина цвяха вимірюється в одиницях, званих копійки. Цей термін походить від використання цвяхів в Англії в кінці 1700-х, коли він належить до ціни сто нігті такого розміру. Наприклад, “дві копійки цвях” коштуватиме дві копійки на сотню. Символ пенні “D”, як у 10D. В даний час термін копійки тільки визначає довжину нігтів і не має нічого спільного з ціною.

4 Тепер значення, який тип нігтів описано вище ваше використання Є кілька трюків, щоб загальні поліпшення міцності і точності ваших нігтів столярних виробів. Один з трюків, щоб завжди забивати цвяхи під невеликим кутом. Ще один спосіб збільшити точність з будь-якої з цих захоплень є розширення пальцем вздовж ручки. Спробуйте. Це працює. Захоплюючий молотка на кінці ручки збільшує потужність в інсульту. Схопивши його на пухлину знижує споживану потужність і може збільшити точність.

5 Випробування, проведені вченими, показали, що стригти нігті відбулося набагато краще, ніж дротяних цвяхів. Наскільки краще? Значно – в будь-якому місці з 65 відсотків більше, до 135 відсотків більше. Чому? Це головним питанням заклинювання конуса. Коли розріз цвях у належним чином, зерно кінця правління наводиться проти конус нігтів, роблячи спільні цілком безпечно. Крім того, чорнова обробка поверхні зрізу нігтя особливість, а не дефект – це докладає додаткову утримання влади в розріз нігтя.