cookeroven Купівля керівництва

Коли мова заходить про покупку нової плити або духовки воно може бути складним процесом, особливо якщо у вас немає яких-небудь конкретних вимог на увазі. Більшість людей, коли розглядає можливість покупки нової плити буде або тому, що їх поточна плита зламалася або це може бути через бажання краще плита з більш просунутими функціями, щоб люди могли бути більш творчим і готувати широкий асортимент страв.

Джерело палива часто те, що більшість людей роблять рішення по першій, з електрикою або газом є вибір. Деякі будинки, такі як квартири можуть не мати поставки газу або хочуть більшого контролю над температурою печі та електричні плити так може бути кращим вибором. Деякі будинки підуть на газовій плиті, як плита є набагато більш керованим, як електричні плити може залишатися гарячим, навіть якщо ви вимкнули їх хотілося, як працює залізо.

Енергоефективності наших технікою ще один ключовий момент, що більшість людей були знати в останні роки, а також економії коштів є також заклопотаність з приводу викидів вуглекислого газу так що є техніки, які доступні з енергією рейтинг від A – G с, щоб бути кращим щодо енергетичної ефективності та ті Оцінка G, як ті, яких слід уникати. Більшість компаній, як правило, випускають моделі з більш високою прямо зараз і низьким рейтингом, ті, як правило, більш старі моделі, які не можуть мати переваги сучасних досягнень в галузі енергоефективності.

Ці сучасні функції можуть бути великими, щоб допомогти зробити найбільш дратівливих завдань: чистка духовки. Більшість сучасних плит тепер є стійкі, міцна емаль покриттям інтер’єрів, яка не приваблює жиру, масла або спалені на продукти харчування, що робить їх легко чистити, деякі моделі можуть навіть те, що відомо як каталітичний залишатися чистими лайнера, яка очищає внутрішню підкладку при більш високих температурах. Це добре, хоча може знадобитися, щоб прибрати нижній лоток у той час як верхня частина діапазону плити мають себе цикл очищення, яка насправді підвищує температуру до 500 ° С, так що бруд з їжі карбонізації і падає в нижню частину печі.

Одна з ключових особливостей багато електричних плит мають таймер, який може або сирену при певному час минув або він може вимкніть духовку, коли закінчиться час для запобігання харчових від спалювання, яка допомогла врятувати багатьох страв з лих у минулому.

При виборі наступного плити переконайтеся, що принаймні деякі з цих міркувань, в своєму розумі, якщо ви трохи початківці кухаря то ви можете мати деякі особливості на увазі, наприклад, подвійний печі, подвійний паливної системи і так, коли ви йдете по магазинах ви повинні будете тримати їх в думці так що ви отримаєте те, що ви хочете.