HVAC поради для вашого AC

Ви хочете, щоб ваші канали та повітря і системи охолодження перевірив, тому, коли погода, нарешті, зламається, вам не доведеться турбуватися про те, чому кондиціонер не працює належним чином. Прийняти деякі запобіжні заходи при виборі компанії HVAC ремонту приїхати і обслуговування вашого будинку.

По-перше, це прекрасний час, щоб ваші фільтри печі змінився. Всі бруду, сміття і алергенів, які були спіймані в пастку ваших фільтрів може викликати вашу піч вивергати ці елементи назад у повітря. Ви не хочете йти на компроміс ваше якість повітря, тим більше, що з приходом весни, є також збільшення пилку і алергенів, які викликають важкі алергічні реакції відбуваються. Хороший ремонт HVAC компанія буде перевіряти всі ваші фільтри, а потім замінити їх.

Якщо ви збираєтеся бути в змозі використати ваш кондиціонер в якийсь момент часу, важливо, щоб ви знали, якщо він працює правильно і ефективно. Чим більше ви будете працювати від мережі змінного струму тим більше ваші рахунки за комунальні послуги буде. Те, що багато людей не знають про те, що якщо у вас є, щоб включити кондиціонер і термостат 78 градусів або нижче, витрати на енергію зросте до 5% за кожен градус під 78. Якщо ви робите математику, яка може отримати, досить дорого.

Хороший рада для вас, щоб уникнути того, термостат встановлений занадто високий чи низький, це звернути увагу на температуру в приміщенні навколо вас, і порівняти її з температурою повітря, який йде від змінного струму. Якщо повітря, що виділяються змінного струму становить 20 градусів за Фаренгейтом нижче, ніж у кімнаті, ви добре, ось де ви хочете його бачити. Спробуйте зробити це якомога частіше. Запуск AC змушує повітря бути сухою. Це викликає рівень вологості в повітрі, щоб спуститися вниз і робить середу набагато зручнішим.

Переконайтеся, що ви в курсі всіх ваших регулярних призначень обслуговування. У компанії HVAC ремонту виходять раз на кілька місяців, особливо безпосередньо перед зміною сезонів. Переконайтеся, що на додаток до заміни фільтрів, вони також очищення зливного що ваш змінного струму витоку в каструлю і змінного струму крапельно. Якщо у вас немає зливної піддон і прибрана належним чином, ви ризикуєте вашої кондиціонер, не працюючий так само ефективно, як могла б, коли це дійсно необхідно. Це також може призвести до дійсно великий сплеск у рахунки за комунальні.

У компанії HVAC перевірити рівні холодоагенту в мережі змінного струму. Якщо немає достатньої кількості холодоагенту, ніж ваш кондиціонер не зможе охолонути вашому будинку стільки, скільки ви хочете. Справді, якщо ви дозволите кондиціонер і немає холодоагенту, ви витрачаєте свій час, створюючи високі рахунки за комунальні послуги і ваш будинок буде як і раніше дуже жарко.