Med Spa-отримуючи обслуговування з професійною

Багато жінок чули терміни Med Spa чи спа-салон, і думаю, що ці два терміни є однаковими. Хоча це правда, що ці установи пропонують ті ж послуги, є ряд відмінностей, які встановлені Med Spa крім типового спа-день. Клієнтів у Med Spa можна очікувати ряд косметичних послуг. Однак, є додаткова перевага, маючи медичних працівників для контролю за деякими з найбільш поглибленої косметичних процедур, які просто недоступні в день спа.

Med Spa поєднує в собі послуги медичної клініки і спа-салон, і діє під контролем медичного персоналу, в тому числі лікарів, фельдшерів і медсестер. У той час як денний спа-салон може виконати косметичні потреби, такі як масаж, епіляція, і маски для обличчя, є й інші послуги, що ці курорти просто не може запропонувати, тому що вони вимагають наглядом медичного персоналу.

Спа-салон, швидше за все, скористатися послугами косметолога або естетик, а не дерматолога або медсестра. Ці фахівці, спеціально навчених в оздобленні шкіри з основними процедурами, зазвичай під наглядом дерматолога. На жаль, більшість день курорти не використовують дерматолога, що робить для обмежена пропозиція послуг. На Med Spa, медичний персонал зазвичай включає в себе дерматолога, який може лікувати станів шкіри, таких як, почервоніння, коричневі плями і пошкоджені капіляри. Лазерна епіляція є однією з таких лікування, які можуть бути запропоновані на обох об’єктів. Тим не менш, важливо бути впевненим, що в день СПА має кваліфікованих фахівців для виконання лікування.

Хоча Med Spa як правило, мають більш клінічних умовах, клієнти Med Spa, звичайно, можна очікувати більш глибокого косметичні процедури, тому що більшість вимагають ліцензування медичних працівників Ін’єкції ботокс, хімічний пілінг, а не хірургічні підтяжок особи просто кілька прикладів. Крім того, ці ліцензовані фахівці мають доступ до деяких з новітніх продуктів і послуг, щоб забезпечити краще загальне враження.

Найкраще, щоб зрозуміти різницю між медичних спа і спа-салон, перш ніж здійснювати лікування. Багато клієнтів можуть бути під враженням, що вони однакові, тоді як насправді, тільки Med Spa може запропонувати експертизу ліцензованого медичного персоналу. Тому, можливо, варто робити додаткові дослідження і витратити трохи більше грошей, якщо це означає, що ви будете обслуговуватися найбільш знаючих і ліцензованих фахівців.