розширення мрію з будинку ремонт

У той час як на ринку нерухомості спроби відскоку від економічного спаду він пережив за останні кілька років, бізнес-вдома ремонт користується збільшенням його чисельності клієнтури. Домовласник, який колись вважався їх будинку, щоб бути просто «перший будинок» тепер схильні бачити логіки в продовженні терміну вони будуть жити в цьому будинку. Як тільки буде прийнято рішення найняти архітектора або дизайнера, щоб допомогти в плануванні роботи вдома ремонт бажанні консультації з дизайнерською фірмою, може бути заплановано поставити процес в русі.

Деякі з найбільш популярних варіантів переробляти клієнти запитують конструкцій повинна бути виписана для них більше, більш організованою і свідомої простору / до оцінюються кухні, або більш розкішний і спа, як головна спальня спальня і ванна, а якщо дозволяють кошти, включення з професійно організовані й обладнані ходити в туалет. Прохання про плани повної друге доповнення рівні також знаходиться на підйомі, а також перший поверх “крило”, який буде обладнаний для батьків пенсійного віку. Три покоління родини, що живуть під одним дахом стає спільною домовленістю, ще раз.

Багато домовласники вирішили зробити використання простору, який вже існує в їхній дім, і незавершені підвал або порожній горище можна перетворити в спальню для гостей, майстер-ванни, ігрова кімната з баром або домашній кінотеатр, щоб назвати деякі з найбільш популярних варіантів.

Будь то додавання квадратні метри або перетворення існуючого простору в придатні для використання / житлової площі, в обох випадках вартість при перепродажі будинку може очікувати збільшення. Якщо все зроблено правильно і з мінімальними витратами, ванну кімнату або кухню переробляти є надзвичайно прибуткові інвестиції, так як вони майже гарантуємо віддачу від своїх інвестицій, як і додавання спальні на площі існуючого будинку.

Дизайнером або архітектором найняли, щоб допомогти клієнту їх зусиллях реконструкції будинку хочуть знати, що план є домовласник має на увазі і який бюджет, виділений для реалізації цього плану. Дизайн буде складений і підрядник, найнятий для контролю будівельної бригади, які будуть робити реальну роботу. Команда найняла для виконання проекту реконструкції будинку повинна складатися з людей, які всі вони мають ліцензії, застраховані і митні, від дизайнера до підрядника, щоб окремі члени екіпажу. Усі повинні мати кілька років досвіду роботи в будівельному бізнесі і бути знайомим з кодами та дозволи, необхідні для роботи, і бути в змозі надати імена, фотографії та відгуки задоволених клієнтів за попередні роботи, яку вони зробили.