Globes – вони обидва освітніх та декоративних

Один з найбільш складних речей, коли справа доходить до навчання дітей робить навчання весело. Проходячи сторінках підручника НЕ ​​захоплююче більшість дітей, навіть якщо вони читають про нові місцях. Але якщо вони можуть покласти руку на країну вони читають про, це вже зовсім інша історія. Ось чому глобуси є відмінним інструментом навчання і весело інструмент розмову, щоб мати в будинку. Добре освітніх глобуси зробити діти хочуть дізнатися про світ, без вас почуття, як ви тягнете зубів.

Дітям подобається бачити і торкнутися речей. Вони дуже тактильних та візуальних учнів. Глобус пропонуємо цей, показавши їм реальну форму планети. Вони можуть отримати уявлення про те, для чого потрібно, щоб дійсно зробити кругосвітню подорож, і подивитися, як невелика їх частина світу, в порівнянні з іншою частиною масивної планетою.

Не кажучи вже, світу є більш точною, ніж карта, коли ви хочете показати дитині світ. Зрештою, карти є плоскими, а світ круглий. Якщо ви дійсно хотіли взяти глобус і перетворити його в карти, було б трохи брудний, як нижня і верхня буде виглядати як зигзаг, як деякі частини були вирізані, щоб зробити точне уявлення. Замість того щоб робити це багато плоских картах світу намагаються пом’якшити цей погляд, і в кінцевому підсумку розтягування розміру приходять країн, які знаходяться поблизу верхній і нижній частинах земної кулі.

Традиційні глобусів досить хороший спосіб показати світові, до вашої дитини, але є багато на ринку, яка може зробити ще більше. Деякі глобуси буде привернути їх увагу, висвітлюючи при натисканні однієї з країн. Інші будуть навіть спілкуватися з вами, кажучи вашою дитиною, в якій країні вони стикаються, і, можливо, навіть кілька фактів про цю країну.

З історичної точки зору, глобуси є свого роду новий погляд на світ. У минулі століття багато людей думали, що земля пласка, тому плоскій карті мало сенс на них. Вони тільки знали землю, які вони відвідали, і вважав за межами цих регіонів, були широкі простори води або кінець світу, де вони можуть впасти.

Зрештою деякі вчені вивели, що світ був дійсно круглим, але ніхто не хотів випробувати теорію і плисти або досліджувати областях, де він, можливо, ще зустрів свій кінець. Навіть у часи Христофора Колумба, було кілька глобусів, щоб піти навколо, але люди не були так упевнені, якщо вони повинні перевірити теорію, хоча він і добре для того, цей виклик.

Як ви використовуєте глобуси сьогодні, ви можете дотримуватися традиційних поточного світу, або якщо ви використовуєте його, щоб зробити трохи дослідження соціального вчення, Ви можете бути в змозі знайти глобуси тих давно минулих днів, і побачити світ, як це було під час різні моменти історії.